Zavrieť

Porady

Osie hniezdo v bytovke

V bytovke máme tri osie hniezda, viete mi poradiť ako sa toho zbaviť? Že či to robí aj nejaká firma alebo ako to je.
legolas ..bolo by dobré napísať či tie osie hniezda vidieť alebo nalietavajú iba do nejakých špár...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

    Katy a R
    zlikviduj to aj sama (čím skôr) . aj tu na porade nájdeš k tomu rady.
    my sme mali osy - sa mi to nechcelo robiť, zrazu samé boli popadané a zdochnuté" .. ale nebolo to celkom tak - zlikvidovali ich sršne - no a to už som musela riešiť. Stračili mi na to spreje na WC- penové. (našťastie, tie spreje majú dosť dlhý dostrek ) Ale nebolo mi všetko jedno.
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Terezia13 tak klobúk dole, mala si riadnu guráž!!! osi sú veľmi útočné a útočia aj tie, ktoré do hniezda prichádzajú
    Katy a R som to najskôr len vyskúšala - až potom som si trúfla ... zrejme nezistili, odkiaľ to strieka - tak na mňa nešli . dva dni mi to trvalo - už aj hasiči sa ohlásili (ale už nebolo treba )
    jslancik sprej na medvede má ešte dlhší dostrek, tak 10 metrov
    Katy a R ty, ty jeden ... anilen sprej na osy som som vtedy nezohnala !
    Terezia13 no veď presne, spraye na tento hmyz sú v lete úzkoprofilový tovar, my si ho kupujeme radšej už skôr, práve sme dusili osi v humne, nevieme čo, ale nejaké zviera - človek ani medveď to nebol, vyhrabalo osie hniezdo, väčšiu časť zlikvidovalo, nejaký plást bol vytiahnutý na tráve, boli v hĺbke cca 15 cm, no čudo
      zbaliť

    Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

    Terezia13
    v drogérii je možné kúpiť originál spray na osi, sršne, sú účinné, ale zober si radšej aj nejakú rukavicu, ak by nejaká menej zasiahnutá chcela útočiť, zvyšok hniezda zoškrab, pretože tie čo sú vonku za potravou, by to hniezdo znovu dostavali
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Katy a R presne toto - netreba tam nechať žiadne zvyšky! a tiež nejakú šatku na hlavu
    liluska1506 Volala som do jednej firmy a, že to prídu odstrániť.
    branislavp Prídu, s radosťou, ale nie zadarmo.
      zbaliť

    Osie hniezdo v bytovke

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.