Zavrieť

Porady

Ako prepočítať dovolenku pri zmene úväzku a skončení pracovného pomeru

Zamestnankyňa sa dohodla na skončení pp k 10.8.
Do 22.3 bola na RD. 23-31.3. čerpala 5 dní dovolenky.
Od 1.4.sa jej zmenil úväzok zo 40hodinového-5 dní na 32hodinový-4 dni v týždni.
Na tento rok mala pri skončení RD nárok na 4 dni starej, 25 novej a 5 dní extra dovolenky.
Potrebovala by som poradiť, ako jej prepočítať dovolenku.
Naposledy upravil kata-lina : 27.07.16 at 07:45
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Dovolenka sa neprepocitava.Je dana v tyzdnoch bez ohladu na vysku uvazku.
    Tolko dni, kolko jej ostalo, bude cerpat (alebo jej budete preplacat) - ale s aktualnym uvazkom.
    kata-lina Ja si však myslím, že jej to prepočítať treba, keďže sa jej skrátil pracovný týždeň. Nároky som uvádzala ešte pred zmenou.
    Našla som, že dovolenka, ktorá sa vyčerpala pred zmenou sa odráta a zvyšok sa kráti. Teda konkrétne:
    (Zostatok dovolenky pred prechodom na iný úväzok (34-5) / pôvodný celkový počet dní dovolenky(34) ) x celkový nový ročný nárok. A práve pri tom celkovom ročnom nároku narážam a neviem, či ho rátam správne.
    Rátam ho ako dni v týždni, ktoré pracuje, krát 5 týždňov dovolenky deleno 12 mesiacov krát 7 odpracovaných mesiacov.
    Teda celý výpočet:
    [(34-5)/34]*{[(4*5)/12]*7} = 0.85294*11.6666 = 10

    pardon, teraz pozerám že som zabudla udať 5 dňový pracovný týždeň pri 40 hodinovom úväzku
    ivka70 To sa ale zle vyjadrujes, neprepocitavas predchadzajuci narok, ale narok v tyzdnoch prepocitas len na pocty dni, podla uvazku.

    Cize stara dovolenka a benefit bez zmeny, nova dovolenka 3/12 z nej pocitas na 5 dni a zvysnych 9/12 na 4 dni v tyzdni.

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Ak chceš nevyčerpanú D preplatiť, potom preplatíš 4 dni starej, novej len 7/12 z 25. Ak je tých 5 dni extra dodatková D, tú nemôžeš preplatiť, tú je možné len čerpať. Stále má rovnaký nárok na D ako pred zmenou úväzku.
    kata-lina Nie, nie je to dodatková podľa zakonníka, je to benefit - dovolenka za roky odpracované vo firme. Takú tiež menožno preplatiť? A ten skrátený ťýždeň neberiem do úvahy?
    Tweety Nie, neberieš, ak tých 5 je benefit, potomaj tú preplatíš priemerkou za 2.Q.

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    Dovolenka je v tyzdnoch, 5 tyzdnov ma narok ci robi 4 dni v tyzdni alebo 5 dni v tyzdni.
    za 7 mesiacov ma narok na 5/12*7 =3 tyzdne ....kedze teraz jej tyzden ma len 4 dni, tak dovenku cerpa len v dni kedy ma pracovat a teda to je 12 dni
    + 4 dni starej dovolenky ... dodatkovu dovolenku by si mala vycerpat, inac jej prepadne ... a je to na rovnakom principe tyzden dodatkovej dovolenky je teraz u nej 4 dni.

    Ako prepočítať dovolenku pri zmene úväzku a skončení pracovného pomeru

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.