Zavrieť

Porady

zrazky zo mzdy exekucie

Viete mi prosim poradit? mam zamestanca ktory ma exekúcie. Jedna sa uz splaca a teraz prisla druhá exekucia, ale mzdovy system uz druhu exek. nezoberie nie je mozne zaevidovat. Ako sa vlastne pocitá exek. kolko sa jej moze strhavat a kolko musi zostat ? vsetko som prrestudovala ,stiahla tabulky na vypocet exek. Podla vypoctov pri min mzde a jedno vyzivovane dieta by jej este 1/3 zrazky vysla.. Prva exek. je tiez platená len 1/3. Volala som aj do mzdového programu odpoved som dostala ze si to system sam vypocita dalsia spl. nie je mozna. Co mam robit? dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    willma je offline (nepripojený) willma

    willma
    môžeš zraziť LEN 1/3, Keď príde viacero exekúcií tak buď ostatným napíšeš čakajte ste v poradí, alebo tú jednu tretinu porozdeľuješ. Nie že sťahuješ už jednu tretinovú, príde ďalšia a zo zbytku, pri ďalšej opäť robíš tretinový výpočet

    zrazky zo mzdy exekucie

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.