Zavrieť

Porady

Hľadám mlsky pre psa

je to plátok z lososa,nevideli ste v nejakom eshope? Ja som nenašla.
IMG_2217.JPG  
Mila123 ja som čítala misky pre psa......
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    judit.esam je offline (nepripojený) judit.esam

    judit.esam
    toto je max plátok s príchuťou lososa,, ale plátok z lososa ni je,, ak chcete dobré a zdravé pamlsky pre psa kupujte sušené mäso, alebo si ho doma vysušte sami
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    kopretinka ja viem,že to asi čistý losos nebude,ale je to pre mňa cenovo prijateľné a pes to má rád a nerobí mu to zažívacie problémy...kupujem aj čisté mäso a uvažovala som aj o sušičke...alebo ako inak doma sušiť? trúbu nemám...
    judit.esam no keď nemáte trúbu tak jedine v sušičke. ale možno by to aj bola lacnejšia alternatíva ako kúpa pamlsok. keď ich mínáte veľa. já používam piškóty, na iné sa nechytajú. majú barf stravu.
    Dáša_ Ako usušiť to mäso doma? Máte skúsenosti?
    judit.esam tiež len plánujem kúpiť sušičku, ale normálne ináč nakrájate na plátky a sušíte v stroji veľa známych to tak robí.. obyčajná sušička na ovocie to zvládne..
      zbaliť

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Ak mas blizko do Kittsee, tam v tom nakupnom centre v masiarni Radatz mavaju velky vyber roznych masovych susenych pamlskov pre havov vsetkych velkosti. Aj balenia ru rozne velke.
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    kopretinka nemám blízko :-( a chcem iba plátky,nechcem rypáky,uši,a tak pod.
    Kabaka123 a kde si to kupovala doteraz?
    kopretinka v obchode pre zvieratá...ale tam to majú po kusoch,chcem väčšie balenie,predpokladám,že bude lacnejšie.
    korela čo by som dala za uši, síce teraz už nie, boli by veľké, ale takýto tovar sa v okolí vytratil. Netuším, čím sa krŕmia väčší psy dnes.
      zbaliť

    Hľadám mlsky pre psa

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.