Zavrieť

Porady

Lenivý Husky

Zdravím mám 2. mesačného huskyho ktorý je dosť lenivý. Skoro stále leží no sem tam sa zahrá. Naposledy som ho učil sadni, ponúkal som mu pamlsok, hru a nič nezaberalo. Chvíľu sa pohral troška pojedol a odišiel.To bolo asi takých 5min neviete náhodou ako ho motivovať aby niečo robil? Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Zacni tym, ze si o vycviku psa nieco nastudujes alebo oslovis nekoho, kto s tym ma skusenosti.
    2 mesacne stena je este babatko, ktore potrebuje hlavne spanok a hru.
    Aj starsie stena 3-4 mesacne sa vydrzi trenovat tak 10 minut.
    A hlavne ho to musi bavit.
    Nechaj ho podrast a zatial studuj co a ako.
    http://www.dogpalace.sk/kedy-zacat-s-vycvikom
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    HuskySK Aha tak ďakujem. Nevedel som že ho tie základné povely ešte nemôžem učiť. Ďakujem ešte raz
    HuskySK A vedeli by ste my ešte poradiť? Keď chcem aby niečo nehrýzol ako mu to mám dať najavo či mu mám dať len hračku aby obhrýzal tú? ďakujem
    jslancik si si mal vlčiaka zaobstarať, nie huskyho. husky je osobnosť a svojhlavý.
    ivka70 http://www.psisvet.sk/index.php/o-ps...ho-to-odnaucit
    http://akoapreco.com/ako-odnaucit-psa-hryzt/
    HuskySK Ďakujem. Budem ho učiť...
      zbaliť

    jslancik je offline (nepripojený) jslancik

    bez servítky jslancik
    napríklad mu je teplo. Husky nie sú stavaní na takéto teploty a nerobia im moc dobre. Apatii sa nie je čo diviť. Úplne ho chápem
    po druhé - ty si stále doma so psom? aký má denný režim ten husky? Vyčerpávaš ho poctivo? Väčšina psov v normálnom režime väčšinu času prespí - aj tak sa vyrovnávajú s neprítomnosťou pána. A ak nie sú dostatočne unavené, tak robia skazu - keď sa nudia. a ak si s ním stále doma, a čakáš, že bude hyperaktívny celý čas, tak to asi ťažko. A hlavne, keď sa nemá s kým hrať. keby boli dvaja, to by si sa určite nesťažoval, že sú "leniví".
    HuskySK Som s ním skoro stále, pokiaľ nespí snažím sa s ním byť teraz čo najviac, ked je ešte taký maly. A sú dvaja mám ešte kokra ktorý ma 13 rokov no vôbec ho nezaujíma úplne ho ignoruje... A chodím aj na prechádzky každý deň.

    Martuk je offline (nepripojený) Martuk

    omylný človek, ktorý sa rád nechá poučiť a občas má aj svojský pohľad na vec :-D ...viac Martuk
    súhlasím s jslancik. Skús si dať na seba najlepšie nejaký hrubý ruský kabát, pod to aspoň dve vrstvy teplákov, rukavice, čapicu a šál a choď von na slnko alebo do chládku, keď je tak 35 °C.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.