Zavrieť

Porady

Poistenie profesnej zodpovednosti

Poistenie profesnej zodpovednosti účtovníka - živnostníka alebo daňového poradcu. Kde ste poisteni? Do akej vysky ste poisteni a kolko platite rocne?

Chcem sa poistit a budem rada ak ma usmernite kde sa oplati uzavriet zmluvu
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Soňa K je offline (nepripojený) Soňa K

    Soňa K
    Ja som po 13 rokoch ukončila zmluvu s Kooperatívou, žiadnu škodovú udalosť som nemala. Dopracovala som sa definitívne k názoru, že by mi nepreplatili nič. To mi potvrdila aj pani, ktorá poistky uzatvára. Keď nad tým pouvažujem, tak všetky pokuty od dú alebo poisťovní, vyhodnotia ako moje profesionálne zlyhanie a nezaplatia nič. Poistku som uzatvorila, pretože to vyžadovala firma, ktorú som vtedy účtovala.
    Petra555 ved prave....dufam ze to nikdy nebudem potrebovat :-)

    karakul je offline (nepripojený) karakul

    karakul
    Poistnú zmluvu uzatvorí ochotne každá poisťovňa. V tom nie je žiadny problém.
    Problém nastáva vždy iba v prípade, ak má poisťovňa plniť poistnú udalosť.
    Otázka by správnejšie mohla znieť - máte niekto konkrétne skúsenosti s plnením od poisťovne ? čo uznali, čo neuznali ?
    Petra555 veru pravda...ako som zistila kazda poistovna ani neponuka taketo poistenie iba tie vacsie...
    zanetka68 Dnes som volala do Allianz a UNIQA. Nepoisťujú prípady chybného zaúčtovania a následných sankcií. Viete o poisťovni, ktorá toto poistí?

    Poistenie profesnej zodpovednosti

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.