Zavrieť

Porady

Vydokladovanie telefónnych hovorov

Dobrý deň, chcel by som prejsť k inému operátorovi (štvorke). Ako doklad o platení dostanem od neho riadnu faktúru. Problém je ale v tom, že nedokážu dať výpis hovorov. Telefón by som si krátil o 20 % na osobné účely. Stačí to takto, alebo na požiadanie DÚ musím predložiť výpis hovorov. Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    ani ini operatori nevydavaju bezne k FA vypis hovorov - u niektorych je to sluzba spoplatnena
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    jslancik Sú nejakí, kde je to bez poplatku?
    avalik tusim u modrych je v prilohe aj vypis hovorov -alebo sa da stiahnut na ich stranke
    jslancik Vlastne hej ved sam som modrý a k niektorým z čísel chodí aj rozpis hovorov.
    EKO-HAUS ďakujem, ale chcem sa spýtať že či nevadí keď takúto službu neposkytujú vôbec
    avalik nie, ved chces deklarovat 20 % sukromnych hovorov - a ak by podla vypisu to bolo len 15% alebo 39%? ... vypisy z hovorov nam nechodili ani do statnej firmy, vyziadavane boli len ked zamestnanec vyrazne prekrocil stanoveny limit a riesila sa skoda

    kup si sukromnu sim kartu s nulovym pausalom a tych 20 % telefonuj z nej
      zbaliť

    Vydokladovanie telefónnych hovorov

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.