Zavrieť

Porady

Oznámenie o nezamestnávani zamestnancov

dobrý deň, rušíme organizačnú zložku, chcem oznámiť na daňovom, že už nebude naša spoločnosť zamestnávať zamestnancov.. aký formulár na to třeba použiť? ďakujem..
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Je potrebné zrušiť registráciu, (resp. odhlásiť) na dan zo ZČ.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    klerak a to robím prosím Vás cez čo? cez všeobecné podanie (správu daní) alebo cez register? či? ďakujem
    Janiela Aj ja to tak robím, no minulý týždeň som pracovníčkou na registri z DÚ bola upozornená, že odhlasovať z registra platiteľov dane zo závislej činnosti nie je potrebné. O zrušení registrácie sa nepíše ani tu https://www.financnasprava.sk/sk/pod..._registrovanie
    Osobne pracovníčke DÚ veľmi neverím.
    Janiela Doplním: dnes ráno mi prišla odpoveď z fin správy - ak zamestnávateľ neukončí registráciu vtedy, ak predpokladá, že bude zamestnávať ďalej. Ak sa zrušuje, ale je si istý, že zamestnávať nebude, potom registráciu ukončí.
      zbaliť

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    tyka sa to registracie, tak cez register

    REGDPv14_1 Žiadosť o registráciu, oznámenie zmien, žiadosť o zrušenie registrácie na daň z príjmov a daň z pridanej hodnoty - ver.2015

    Oznámenie o nezamestnávani zamestnancov

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.