Zavrieť

Porady

Chorvátsko - autom len tak

Chcete cestovať s nami? Máme dve miesta voľné. 9.7. večer vyrážame z -Topoľčian smer Komárno -Split.
S manželom sme sa rozhodli pre dobrodružnú cestu do Splitu, vraj s ubytovaním nie je problém, privítala by som info o cenách ubytovania v súkromí pre dve osoby, prosím napíšte.
Usporiadat
saili saili

saili je offline (nepripojený) saili

Ahoj,

ja som bola teraz posledný májový týžden na malý 5 dňový výlet. boli sme na Makarskej a bolo fakt super. ubytko sme zohnali hned, a bolo veľmi pekné, hned pri mori s veľkou terasou. platili sme 80 euro za 3 noci, čo je podľa mna super cena.
počasie tam bolo super, len ešte vtedy bolo more dosť studené.

no čo sa týka júla s ubytovaním.........to ti povedať neviem, lebo bude už sezonna a bude to určite plné. V každom prípade by som si ubytovanie zistila či je niečo voľné.
prajm krásnu dovolenku
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
rosemary rosemary

rosemary je offline (nepripojený) rosemary

Po ceste od Splitu na Makarskú uvidíte na ceste na každom kúsku ponuku ubytovania. Už sa teraz cez cestovku ani neoplatí.
0 0
tibor tibor

tibor je offline (nepripojený) tibor

práca nie je mojim hobbym-skorej šport a športovanie moje i celej rodiny,cestovanie-ale hlavne autom,popíjanie cinzana s nohami máčanými v mori ...viac
no - ísť s niekým, koho nepoznám na dovolenku mojím autom...inakší adrenalín - ale možno by som bol príjemne prekvapený...

čo sa týka ubytovania - dá sa zohnať a bez problémov aj teraz. v croatii je niekoľko začiatkov sezóny - jednak od 1.7. - prázdniny - potom aj 15.7. je taký termín, že už aj čiastia viac pláží a potom sú to hlavné 3 augustové týždne, kedy sú v Itálii prázdniny hlavné. Taliani sú hlavnými hosťami v Croatii (spolu so Slovincami a Nemcami...) - preto je vtedy najdrahšie aj.

čo sa týka príspevku od saili - podľa mňa to muselo byť luxusné ubytovanie na 3 noci za 80EUR v máji!!!...resp. neviem pre koľko to bolo osôb...

ja chodievam do Trogiru - je to asi 25km od Splitu - niečo ako Chorvátske benátky...(:
0 0
saili saili

saili je offline (nepripojený) saili

pre Tibora......

bolo to pre 2! a či je to veľa? nezdalo sa mi to veľa.
0 0
tibor tibor

tibor je offline (nepripojený) tibor

práca nie je mojim hobbym-skorej šport a športovanie moje i celej rodiny,cestovanie-ale hlavne autom,popíjanie cinzana s nohami máčanými v mori ...viac
saili
pre Tibora......

bolo to pre 2! a či je to veľa? nezdalo sa mi to veľa.
saili - je to dosť veľa na máj - len to som chcel povedať...ja za ešte menšiu čiastku chodím koncom júla do Trogiru...
0 0
Lenuška Lenuška

Lenuška je offline (nepripojený) Lenuška

marikato
Chcete cestovať s nami? Máme dve miesta voľné. 9.7. večer vyrážame z -Topoľčian smer Komárno -Split.
S manželom sme sa rozhodli pre dobrodružnú cestu do Splitu, vraj s ubytovaním nie je problém, privítala by som info o cenách ubytovania v súkromí pre dve osoby, prosím napíšte.
no keď na dobrodružnú , choďte po stan.
0 0
saili saili

saili je offline (nepripojený) saili

pre tibora: ja viem že je aj lacnejšie ubytovanie.......len mne to prišlo lacné možno aj preto, lebo sme neboli ani na Makarskej a už som mala 3 policajné kontroly.......!1. namiesto 40 som šla 110 ...priznávam moja chyba....chcel 114 euro..dala som mu 50 euro, druhá bola hned v Makarskej...nemali sme pásy...pýtal 1000 kún.....dala som mu 30 a tretia bola o 500 m dalej....a to ani neivem za čo........len povedali že treba zaplatiť.....50 kún....takže ešte predtým ako sme sa dostali do apartmánu sme minuli skoro všetky paniaze čo sme mohli minúť inak.......a lepšie...ale zase na druhej strane je to skúsenosť...a hlavne poučenie......
0 0
GABRIELA GABRIELA

GABRIELA je offline (nepripojený) GABRIELA

Neviete mi prosím poradiť nejaké stránky na kampy v Chorvátsku. Mám zálusk ísť autom koncom augusta alebo začiatkom septembra autom do nejakého bungalovu v kempingu.
0 0
Zuzka Zuzka

Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

Pozri, napr.:

http://www.croatia.hr/Hrvatski/Lokac...ocationType=12
0 0
marikato marikato

marikato je offline (nepripojený) marikato

pre tibora: cestovať s nami znamená ponuku na odvoz a dovoz, dovolenkovať však už samostatne, ale stretnúť na večernej prechádzke krajana, ktorého poznám niekoľko hodín z cesty, môže byť tiež dobrá sranda....cha, cha, cha.
0 0
marikato marikato

marikato je offline (nepripojený) marikato

pre tibora: cestovať s nami znamená odvoz, dovoz a dovolenkovať samostatne,... ale stretnúť na večernej prechádzke krajanov, ktorých poznáme niekoľko hodín z cesty, to môže byť sranda.........cha, cha, cha.
0 0
tibor tibor

tibor je offline (nepripojený) tibor

práca nie je mojim hobbym-skorej šport a športovanie moje i celej rodiny,cestovanie-ale hlavne autom,popíjanie cinzana s nohami máčanými v mori ...viac
ja len pripojím jednu skúsenosť - vzal som stopára z viedne - do BA. lenže na colnici u neho zistili nejasnosti v dokladoch...tak som si i ja pozhovel na colnici 3,5hod...

tak sa bavte teda...
0 0
marikato marikato

marikato je offline (nepripojený) marikato

Lenuška
no keď na dobrodružnú , choďte po stan.
Lenuška pod stan sa mi nechce, hoci máme niekoľko rokov ešte nepoužitý. Dobrodružná - sadneš do auta a ešte nevieš kde sa rozhodneš dovolenkovať, žiadne plány, len mapa, zostaneš kde sa ti páči.
Pred dvomi rokmi sme tak išli do Bulharska, mali sme aj adresu na ubytovanie, ale našli sme si sami severnú pláž v Primorsku a dovolenka bola hviezdičková. Pre veľký úspech sme tam boli aj minulý rok.
0 0
marikato marikato

marikato je offline (nepripojený) marikato

tibor
ja len pripojím jednu skúsenosť - vzal som stopára z viedne - do BA. lenže na colnici u neho zistili nejasnosti v dokladoch...tak som si i ja pozhovel na colnici 3,5hod...

tak sa bavte teda...
Tibor, ďakujem, že si napísal svoju skúsenosť, veľa cestuješ autom a život prinenie všeličo. Ešte raz ďíky.
0 0
STRELEC STRELEC

STRELEC je offline (nepripojený) STRELEC

marikato
Chcete cestovať s nami? Máme dve miesta voľné. 9.7. večer vyrážame z -Topoľčian smer Komárno -Split.
S manželom sme sa rozhodli pre dobrodružnú cestu do Splitu, vraj s ubytovaním nie je problém, privítala by som info o cenách ubytovania v súkromí pre dve osoby, prosím napíšte.
Ak si už doma, napíš prosím ako bolo. Zaujíma ma to, lebo o cca 08.08. by sme mali vyraziť do Chorvátska (ale Baška Voda).
0 0
sella sella

sella je offline (nepripojený) sella

My sme boli vlani v Baške Vode, a s ubytovaním nie je problém. Tam sme dorazili okolo 9 hod. ráno a o 10 hod. sme už mali ubytovanie. Takže sa netreba báť.. ubytko sa dá v pohode nájsť tam ponúkajú niektorý aj pri ceste, na parkovisku.. trochu treba si pochodiť a vybrať podľa vlastných možností ... Baška je pekná ale je tam strašne veľa ľudí.. Doporučujem ísť aj na výlet na Makarskú.. Peknú dovolenku....
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Doporučujem si pozrieť
http://www.porada.sk/showpost.php?p=277427&postcount=10
0 0
marikato marikato

marikato je offline (nepripojený) marikato

Z dovolenky v Chorvátsku mám zmiešané pocity. Krásna príroda, čistá voda, našla sa aj piesková pláž, ale kúpať sa pár metrov od frekventovanej cesty, hlava na hlave, ležať na betóne, v Omiši som sa cítila ako v meste - to nie je ono. Ale do začiatku. Išli sme cez Bosnu a bolo to bezproblémové a pekné cesty, dokonca je tam najlacnejší benzín -35,- Sk. Na pobrežie sme vyšli pod Omišom asi 20 km, nič sa nám nepáčilo, tak sme cestovali po pobreží na ostrov Rab, kde nám známi povedali, že sú pekné pieskové pláže. Ubytovali sme sa na Lopare 15 Euro na osobu/noc a ceny apartmánov 60 Euro, pláže pieskové, malá voda, v hlbšej už boli loďky, ale prístup pomaly horolezecký /aspoň pre mňa/. Niektorí maďarskí a slovesnkí /tiež s maďarským prízvukom/ dovolenkári sa chovali, akoby boli na ostrove jediní, vykrikovali na seba z jedného konca zálivu na druhý. Domáci boli fanjn, stravu sme si doviezli, domácemu chutilo naše pezinské víno, zobral manžela na ryby. Boli sme dvaja a finančne v Bulharsku by to bolo pre štyroch. Dva roky po sebe sme boli v Bulharsku -Primorsko - severná pláž /len táto/, obrovská piesková pláž, vlny, nepotrebuješ obuv do vody, jesť len v reštauráciách a lacnejšie než. Aj tu sme prešli pobrežie od Sozopolu skoro po turecké hranice. Budúci rok - asi Primorsko.
Dovolenkárom želám peknú dovoleku.
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

marikato
Z dovolenky v Chorvátsku mám zmiešané pocity. Krásna príroda, čistá voda, našla sa aj piesková pláž, ale kúpať sa pár metrov od frekventovanej cesty, hlava na hlave, ležať na betóne, v Omiši som sa cítila ako v meste - to nie je ono. .........
Dovolila som si, kvôli obsiahlosti príspevku, citovať len časť. Chorvátsko to nie je len Omiš. Nevybrali ste si dobrú lokalitu. Chorvátsko môže byť aj takéto:
http://www.porada.sk/showpost.php?p=261562&postcount=22
http://www.porada.sk/showpost.php?p=261564&postcount=23
http://www.porada.sk/showpost.php?p=261929&postcount=28
0 0
marikato marikato

marikato je offline (nepripojený) marikato

STRELEC
Ak si už doma, napíš prosím ako bolo. Zaujíma ma to, lebo o cca 08.08. by sme mali vyraziť do Chorvátska (ale Baška Voda).
Neviem či je to v technike, ale moje príspevky sa na porade neobjavujú. Chcem vám napísať o dovolenke v Chorvátsku. Cestovali sme cez Bosnu a cesty boli dobré, cez colnicu v pohode, benzín 35-38,- Sk. Na pobrežie sme vyšli pod Omišom, ale nepáčilo sa nám dovolenkovať pri ceste, na betóne, plávať v sandáloch. Išli sme na ostrov Rab, prešli sme celé pobrežie, na Lopáre sme sa ubytovali za 15 euro os/noc /inak je apartmán 55-60 euro 2 dosp.osoby/. Pláže so zlým prístupom, pieskové, more kamenisté, plytké more bolo pieskové - pre detičky. Počasie krásne, domáci fain, drahota - aj obyčajná voda, hoci krásne prírodné útvary. Budúca dovolenka bude v Bulharsku - Primorsko - severná pláž.
Chystajúcim sa dovolenkárom želám príjemnú dovolenku.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať