Zavrieť

Porady

platby za ekon.práce

firma platí pre účtovničku z účtu na osobný účet učtovníčky. Chcem sa spýtať výdaj z účtu pre účt. bude VOZD?? Účtovníčka si potom ako zaúčtuje svoj príjem
z osob. účtu?? Keď vystavý faktúru pre firmu tie mesačné platby budú len zálohy a potom to spojí so sumou faktúry?? A účtovníčka vloží do pokladne v hotovosti príjem za faktúru. Možná že som to komplykovane napísala, ale takto to myslím. Prosím ak je to blbosť tak ma opravte, ak je ba to aj iné riešenie.
batorek.
veronikasad ty si tá účtovníčka, ktorá si necháva platby posielať na súkromný účet ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mondes je offline (nepripojený) mondes

    mondes
    Nemôže vložiť v hotovosti do pokladne úhradu faktúry, pretože od 1.4.2015 platí už aj pre účtovníčky, že nemôžu prijímať tržby na pokl. doklady, ale musia mať ERP, poprípade VRP. Ak nemajú, tak prijímať úhrady faktúr za služby môžu len na bank. účet.
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    veronikasad Neplatí pre účtovníkov so zdravotným postihnutím, držitelov preukazu občana s ŤZP.
    batorek to som nespomenula, že účtovníčka má VRP a tam by mohla vložiť vklad ako úhradu faktúry si myslím????? Neviem sa z toho vymotať. Prosím poradte ako by to bolo najjednoduchšie.
    mondes A prečo si dáva účtovníčka posielať peniaze na súkr. účet? Prečo si to nedáva na podnikateľský?
    batorek lebo podnik. nemá len osobný účet, teraz sa o to jedná aby sa nemusel účtovať celý osobný účet či sa to nedá dostať do VRP ako príjem. Musí si otvoriť účet aby neboli problémy.
      zbaliť

    platby za ekon.práce

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.