Zavrieť

Porady

Zatulany kocurik

Dobry den, ked sa zatula 3 mesacny okolo domu a dalej vrati sa aj sam alebo ho mam ist hladat? Dakujem.
Naposledy upravil ivka70 : 15.09.16 at 14:56
7 komentárov     zbaliť
Kabaka123 neduplikuj

http://www.porada.sk/t288817-4-mesacny-kocur.html
terezamaria tak je 3 mesačný, 4 mesačný alebo ďaľšia zábavka??????
afrikánka počkáme si, či naozaj....asi sa stratil rodný list...
Kabaka123
korela 3 4 mesačná mačka je už úplne samostatná, postará sa o seba aj sama. Pes je iná káva. Mačka žije tam, kde sa jej páči.
afrikánka no áno, ale majiteľov "zatúlancov" to zasiahne, preto často hľadajú pomoc na Porade....
korela ja ich chápem, ale v postate sú obavy neopodstatnené, ozvala som sa, aby sa im uľavilo a nestrachovali sa, mačka odíde a príde, alebo odíde nafurt.
takto pred pár rokmi k nám mačka priniesla vedome svoje mača a zmizla. krásny kus bola.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

    afrikánka
    Neviem, ako dlho je mimo domu, ani neviem ako dlho máš kocúrika.....ak si mačiatko prinesieme domov 2 týždne trvá jeho spoznávanie nového prostredia, domácnosti. Kocúrikovia sa už v tomto veku púšťajú do spoznávania "sveta". Mačky sú všeobecne veľmi zvedavé tvory a ak sa doma nudia, kľudne sa vyberú k susedom a ak ich niečo zaujme, tak sa tam pozabudnú...Niečo z toho spravil aj ten tvoj. Ale nečakaj, ako to dopadne, vyber sa ho hľadať. Malé mačiatka, ak nemajú doterajšie zlé skúsenosti s ľuďmi, tak sa prihovárajú....A odolať nežne mňaukajúcemu malému stvoreniu, je pre podaktorých veľmi ťažké a tak sa toho klbka ujmú, v snahe mu pomôcť, alebo sa im zapáči a zoberú domov....Hľadať hneď, ak nájdeš, zvyknúť kocúrika na obojok pre mačky. označiť číslom telef., aby v prípade tuláka sa mohli s tebou kontaktovať. A kastrácia vo veku 10-12 mesiacov, bude sa túlať menej a nebute ti chodiť domov "polomrtvý" od súbojov s inými kocúrmi...prajem ti, aby sa kocúrik čo najskôr našiel
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    afrikánka Ako to skončilo...? Malý tulák, čo sa vypravil objavovať svet, sa vrátil sám o 19:15....vlastne to iba začalo...sopliak....vyrezať mu čerešničky....!!!
    Valcake ..odkiaľ vieš, že sa vrátil?
    afrikánka bea282 mi poslala SS, takže ja som napísala....v prípade, že by niekoho zaujímalo, ako to skončilo.....
    Valcake Tak to som rada,že sa vrátil ..dík za info afrikanka
    afrikánka pre mačičkárky je vždy dôležité.....rado sa stalo...
    bea282 Afrikanka dakujem za rady aj Tebe prajem vsetko dobre
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.