Zavrieť

Porady

Platnosť vyhlásenia na uplatnenie nezdanit. časti dane

Môžem so zamestnávateľom spísať dohodu o vykonaní práce iba na 4 dni (keďže to bude iba 4dňová brigáda) a zároveň aj vyhlásenie na uplatenie nezdanit. časti dane? Po ukončení práce sa dohoda automaticky ruší aj vyhlásenie? S tým, že to vyhlásenie môžem znova podpísať aj o mesiac u iného zamestnávateľa, pretože ma čaká viac brigád popri zamestnaní a neviem presne kde čo podpísať, okrem toho že to vyhlásenie môžem mať podpísané iba u jedného zamestnávateľa.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kn-alka je offline (nepripojený) kn-alka

    Jarka jméno mé :) kn-alka
    Vyhlásenie sa po ukončení dohody samozrejme ruší. Môžeš podpísať vyhlásenie u ďaľšieho zamestnávateľa.

    Len POZOR !! Musíš si poriadne sledovať, aby si mala uplatnenie nezd.časti vždy len 1x za mesiac len u jedného zamestnávateľa.
    mia66 a kde sa mi viac oplatí podpísať toto vyhlásenie? v práci kde mám pracovnú zmluvu(ešte nie je podpísaná) alebo v agentúre, pre ktorú budem brigádovať?
    kn-alka tam, kde budeš mať najvyššiu mzdu

    mondes je offline (nepripojený) mondes

    mondes
    Ak tá brigáda je popri zamestnaní a v zamestnaní si podpisovala to vyhlásenie na uplatnenie NČZD, tak už pri brigáde to podpísať nemôžeš. Ako píšeš, môže to byť podpísané len u jedného zamestnávateľa za rovnaké obdobie.

    Platnosť vyhlásenia na uplatnenie nezdanit. časti dane

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.