Zavrieť

Porady

Mozem odist na mesiac do zahranicia ked som evidovana na urade prace?

Jedna sa o studijny jazykovy pobyt, ktory mi pomoze pri zlepseni kvalifikacie. Resp. mam UP hlasit, ze sa jedna o studijny pobyt? Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

    Katy a R
    aké máš povinnosti a práva (ak sa teda nechceš dať vyradiť z evidencie) máš tu : http://www.upsvar.sk/buxus/docs//SSZ...ach_obcana.rtf
    a toto poučenie si dostala aj pri evidencii ...

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Môžeš, ak nepremeškáš termín kontroly na ÚP.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    misoft Alebo sa na úrade dohodnúť a oznámiť im to, že si ideš zvyšovať kvalifikáciu pracovníkov ľahšie zaradenie do prípadnej práce
    Janas123 Na pravnom oddeleni UP mi prave oznamili, ze sa musim vyradit z evidencie na ten 1 mesiac a potom bez sankcie sa znovu zaregistrovat. Na ten 1 mesiac si platim samozrejme vsetky odvody sama. Skusim sa este poradit, idealne dohodnut priamo osobne na UP
    Kazdopadne dakujem velmi pekne za odpoved.
    Ingrid Ondruskova štát už nevie ako by hmmm.....oje....l............ľudí o peniaze!!!
      zbaliť

    bibo2 je offline (nepripojený) bibo2

    bibo2
    Ak si vyberies napriklad pobyt v UK, to skor ako riesit odhlasovanie a prihlasovanie odporucam spiatocnu letenku ukazat sa spat na urade a vratit sa... inak jazykove pobyty riesim aj ja, ak by si potrebovala v niecom poradit, rad pomozem

    Mozem odist na mesiac do zahranicia ked som evidovana na urade prace?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.