Zavrieť

Porady

Dvierka na kuchynskú linku

Dobry deň, chcel by som sa opýtať či mi vie niekto poradiť nejakú stránku kde by som si mohol objednať dvierka na kuchynskú linku. Ďakujem.
5 komentárov     zbaliť
afrikánka ...a skrinky sú samovýroba, alebo chceš dvierka osadiť na staršie skrinky s predvŕtanými otvormi na pánty???
peter 25 skrinky sú samovýroba murované, takže otvory na pánty niesu predvŕtane
afrikánka "Gúglovanie" si nevyskúšal??? Ináč aj kuchynské štúdia majú túto možnosť zakúpenia, objednania dvierok. Až ide o atypické rozmery daj si vyrobiť u súkromného stolára.
peter 25 google som skúšal len som chcel poradiť, ak by mal niekto osbnú skúsenosť s nejakým predajcom na nete
afrikánka Ja by som v tvojom prípade uprednostnila kamenné predajne, kuchynské štúdiá. Máš možnosť vidieť farebnosť, dizajn, ohmatať.....čo je v prípade murovaných korpusov vhodnejšie. Ale to je iba môj názor, určite by som ja osobne uprednostnila takýto nákup, pred nákupom z e-shopov.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

    afrikánka
    Keďže sa doteraz nenašiel nikto s osobnou skúsenosťou, zadaj si na vyhľadávac. Na nete nájdeš veľa ponúk. Alebo si zadaj otázku opakovane, o týždeň, dva...Možno sa niekto najde, kto poradi.
    Mária27 otázku stačí posunúť komentárom, nie?
    afrikánka Áno....ale či vie aj zadávateľ?

    terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

    som jednoducho žena terezamaria
    Tu máš tipy dvierok, stačí len rozkliknúť a hľadať, aké sa Ti hodia........https://www.google.sk/search?q=dvier...w=1360&bih=667

    Dvierka na kuchynskú linku

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.