Zavrieť

Porady

Nechce naskočit HP Compaq Presario CQ60

Zdravim Vas


Nechce naskočit HP Compaq Presario CQ60 svieti kontrolka gombika na hl.zapnutie+ počut ze ide ventilator ale obrazovka vobec nenaskoci

Skusal som to zapnut priamo na siet aj vyberal som baterku nic nepomaha

Naposledy mi este naskocil asi na 20-ty krat momentalne uz vobec nefunguje

Mam ho uz 5 rokov

Vedeli by ste mi poradit ?

Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Martuk je offline (nepripojený) Martuk

    omylný človek, ktorý sa rád nechá poučiť a občas má aj svojský pohľad na vec :-D ...viac Martuk
    tuto ma napadá jedine servis, môže byť odpálená interná baterka, doska, ťažko povedať. V servise budú vedieť lepšie.
    printerscd kolko by to asi stalo taka oprava a dat to do original servisu alebo niekomu kto opravuje PC ?
    Martuk čo to bude stáť, ja neviem, na to ti najlepšie odpovedia v servise.

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    printerscd (Dnes 13:24) kolko by to asi stalo taka oprava a dat to do original servisu alebo niekomu kto opravuje PC ?
    Nemusíš ani do originál servisu.
    Mne sa onehdá tiež podobne správal NTB, konkrétne ASUS (už nikdy viac).
    Zbehol som do jednej predajne, kde robia aj servis.
    Chlapec vzal mašinu, mňa poslal na kávu. NTB dal na diagnostiku, trvanie cca 10-15 minút. Po návrate mi vyriekol ortieľ...základová doska doslúžila.
    Po mojich otázkach ohľadom opravy a financií za ňu mi oznámil, že by to vyšlo na takých 150-200€.
    Nuž som si radšej veru kúpil nový. Starý som vybrakoval a HDD používam ako zálohu na všeliaké veci.


    P.S.:
    Chlapec dokonca za diagnostiku nechcel nič...ale cena sa pohybuje okolo 10€.

    mecky je offline (nepripojený) mecky

    mecky
    na 90% vadna zakladna doska, konkretne bud graficka karta alebo chipset, vcesinou pomoze reball daneho cipu, ak je tam vadny iba spoj, ak je vadny samotny cip tak je mozna vymena. financne sa to nemusi oplatit

    Nechce naskočit HP Compaq Presario CQ60

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.