Zavrieť

Porady

mesačné hlásenie o odpadoch

prosím vás môže mi niekto vysvetliť hlásenie o odpadoch? čítam to teraz prvýkrát a vôbec to nechápem. prečítala som o tom za hodinu veľa ale nejako to nechápem.
ja som za našu firmu ešte nič nepodávala ale ako to mám realizovať, ako viem aký igelit a podobne vyhodili, čo to majú odkladať a ja to budem vážiť? veď to mi nebude robiť nikto?
a mám to aj za seba podávať? ale prosím vysvetliť po lopate, lebo čítam čítam a mám z toho hokej. ĎAKUJEM
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    yvica idem preštudovať, ale keď som si ohľadom toho čítala, tak som nechápala a chcem sa opýtať aj to normálne posielate to hlásenie????

    Dav je offline (nepripojený) Dav

    Dav
    Pozri si stránky napr. Natur-pack, zavolaj na daktoré z čísel, snáď Ti objasnia problematiku. Alebo choď na školenie. A áno, niektorí to hlásenie vypĺňame, posielame a platíme.
    Dám Ti link, nerobím im reklamu, neplatia mi za to, potrebovala som to k svojej práci http://www.naturpack.sk/linky/
    kopretinka toto nie je veľmi po lopate

    mesačné hlásenie o odpadoch

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.