Zavrieť

Porady

Danova licencia pri zluceni firiem

ahojte,
ako je to, prosim vas, s danovou linciou pri zluceni firiem?
Spolocnost A sa zlucila so spolocnostou B a ostala spolocnost B. Dajme tomu ze to bolo v 9/2015. Od 1-9/2015 podala spolocnost A DPPO, kde vykazala alikvotnu cast dan.licencie. Spolocnost B podala DPPO za cely rok a vykazala celorocnu dan.licenciu.
Ako je to v roku 2016? Spolocnost B by si mohla odpocitat aj svoju celorocnu licenciu aj tu alikvotnu za zlucovanu zanikajucu spolocnost?

Dakujem vopred za nazory.
Naposledy upravil ivka70 : 27.10.16 at 09:39
7 komentárov     zbaliť
ivka70 Preco kricis a zadavas velke pismena narocky do nazvu?
Kviksilka Nešlo o kricanie ale o zvýraznenie kľúčových slov.. Nerozumiem prečo obmedzujes vyjadrovanie druhých ľudí..
ivka70 Pretoze pouzivanie velkych pismen sa povazuje na internete za kricanie a mimochodom, je usmernenie aj v pravidlach porady. Ak chces poradu pouzivat, dodrziavaj pravidla.
Kviksilka v pravidlách je napisane aj, že "Odpovedám tak aby bola moja odpoveď užitočná bez zbytočných a najmä kritizujúcich komentárov."
a ked uz, da sa to napisat aj slusne a nie hned druheho osocovat, ze nieco robi narocky..
neuvedomila som si, ze ked dve slova z celej vety napisem velkym, sposobi to niekomu zachvat...
ivka70 Robis to narocky, pretoze to bolo 2x menene. Takze sa skludni. Nikto ta nekritizuje, bolo to upozornenie, kedze bez upozornenia si to to prvykrat akosi nepochopila.
Citujem z Etikety porady:
http://www.porada.sk/etiketa-porady
Nevykrikujem - za vykrikovanie sa často považuje písanie veľkým písmom či iné zvýrazňovanie textu. Zvýrazňovanie a formátovanie textu sa používa len ak ide o zdôraznenie odborných informácií, nie vo voľnej diskusii, alebo pri zviditeľňovaní svojich názorov.
Kviksilka Menené aby sa to dostalo na vrch príspevkov keďže mi nikto neodpovedal...ale nepotrebujem ti to vysvetľovať.. Múdrejší ustúpi ako sa hovorí....
ivka70 Pozri, detske vyhovorky sa daju lahko dokazat, kedze historia zmien je ulozena.
A posuvat prispevok sa da aj bez zmeny na velke pismena.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Kviksilka Takže zaniknuty subjekt licenciu zaplatí a tá ostane štátu?
    avalik Ano
    Kviksilka Vychcany to stat
    avalik Tu na tejto stranke to nevyriesis. Danova licencia je minimalna dan.
    Kviksilka to mi je jasne...to bol skor taky povzdych do prazdna
    dakujem, ze si mi odpovedala
      zbaliť

    Danova licencia pri zluceni firiem

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.