Zavrieť

Porady

je možnosť poistit auto so SVK špz najskor vo Viedni a nasledne ho odhlasit z evidencie na SVK,ciže sucasne by prebiehali 2 poistenia?

Vo Viedni som si spravila Typeschein ,coc, zaplatila Nova.. este na auto so SVK špz.. Poistit mi ho ,ale ešte nechcú ,že si musim najskor auto odhlasiť zo Slovenska. Na Slovensku mam platnú novú Pzp ,lebo auto bolo v lizingu ,spravila som prepis na mňa,som vlastník.Auto Citroen c elysse je stare 3 roky. Este som si stihla dať v AT aj STK urobit. Ale na polícii na SVK mi povedali,že musím príst s rakuskym technickým preukazom ,poistkou, a následne potom ma môžu z evidencie odhlásiť,že mám doniest aj SVK značky,vypisat žiadost ,12 e kolok. Mám mesiac Hauptwohnitz vo Viedni,prácu a na SVK ešte trvalý pobyt. Tak ako je to prosím vás,ked to nejde ani z jednej strany?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    je možnosť poistit auto so SVK špz najskor vo Viedni a nasledne ho odhlasit z evidencie na SVK,ciže sucasne by prebiehali 2 poistenia?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.