Zavrieť

Porady

Biolampa - Doktor

Zdravím vás. Môžete mi niekto napísať kontakt na niekoho alebo na doktora čo sa špecializuje na Bio lampy? Potreboval by som som si kúpiť na zdravotné problémy s hlavou.

Vopred ďakujem!
8 komentárov     zbaliť
kopretinka a už máš určenú diagnózu? už ti zistili,z čoho ťa bolí hlava?
http://www.porada.sk/t255956-bolesti...ml#post2648183
buchač kopretinka....a na čo ?
arizona Fiha! To uz tak dlho riesis bolesti hlavy? Posluchol si niektore rady,ktore si dostal v predoslej teme?Navstivil si lekara?Skusil si zmenu zivotospravy?...Nechcem ta znechutit,ale myslim si, ze kupa biolampy budu iba vyhodene peniaze...Dnes maju biolampy rozny maseri,kozmeticky a pod.Mozno by si mohol absolvovat par sedeni u nich,aby si zistil,ci ti to pomaha.Ak ano,potom si tu biolampu kup.
Lekvarik Aký odbor doktora sa na mozog špecializuje? To by som chcel veľmi rád vedieť, že by som to mohol riešiť.
terezamaria Neurológ....
kopretinka neurológa ti radili už pred dvoma rokmi.
Čo si bol dva roky v kóme?
čo vlastne chceš? biolampu alebo neurológa?
asi najskôr psychiatra........
korela Nepoznám tvoje doterajšie príspevky. ale možno by si dostal úprimnejšiu odpoveď pri svojom hľadaní, keby si aspoň trochu popísal, aké vyšetrenia si už doteraz absolvoval. Trochu ťa aj chápem, čo môžeš cítiť, ale napriek tomu sa tu aspoň sčasti zdôver, mohlo by to všetkých niekam ďalej posunúť a hlavne teba. Že tu občas niekto zadrie aj vyslovene neempatickú reakciu, nech ťa neodrádza. Hľadaj. Veľa šťastia.
kopretinka žiadne vyšetrenia neabsolvoval.Pred dvomi rokmi sa pýtal,toto isté.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.