Zavrieť

Porady

Preklad na faktúre AT

Dobrý deň, účtujem autobazár a na faktúre za kúpu ojazdeného OA mám formulku: innergemeinschaftlich steuerfreie Lieferung. Neviete mi poradiť, či je to samozdanenie, alebo obdoba nášho §66?
Iwett Dobrý deň, prosím ja mám text na faktúre zo zahraničného autobazáru Kein Umatzsterurausweis gemäs §24 UStG Differenzbesteuerung. To je obdoba nášho §66? Takže pri pridaji zdaníme len prirážku? Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    marions Ďakujem. A ako neplatcovi nám vystavovali faktúru s textom: Kein Umsatzsteuerausweis gemäs §24 UStG Differenzbesteuerung. To je obdoba §?
    evuš ..pozri bližšie tu - čo sa vás týka..... http://podnikam.webnoviny.sk/nakup-a...z-pohladu-dph/

    Inak Kein Umsatzsteuerausweis gemäs §24 UStG Differenzbesteuerung znamená približne toto : Bez DPH účtovaná podľa § 24
    marions Ďakujem, mám to naštudované, len neviem, čo znamenajú jednotlivé výrazy z AT. Neviem, ako sa nakúpil, ktorá formulka čo znamená
      zbaliť

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    vo vnútri spoločenstva dodanie bez dane - predpokladam , ze sa mysli EU
    takze samozdanenie ....
    marions Neplatcovi DPH by sa nemala vystaviť fatkúra na samozdanenie

    Preklad na faktúre AT

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.