Zavrieť

Porady

Kamery na stožiaroch - diaľnica PO - KE

Ahojte,
chodím denne o diaľnici PO - KE a až dnes som si všimol, že v strednom deliacom páse sa nachádzajú stožiare, na ktorých nie je nič iné, iba v hornej časti 2 kamery. Jedna je natočená na smer do KE a druhá do PO. Takýto stožiar je po výjazde z PO , po niekoľkých km, v mieste čerpadla (tam by som to aj chápal) , na novom výjazde nie sú v strede je ich tam viac (aj tu by som to chápal) a po pravotočivej zákrute na konci diaľnice kde je 60tka v smere na KE. Stožiare sa pokúsim spočítať a dám sem potom presné číslo.
Tieto kamery určite nezaznamenávajú diaľničné známky, na kontrolu stavu na diaľnici je ich priveľa a prečo by ich nedali online takže mi z toho vychádza, že slúžia na zaznamenávanie priestupkov, resp. rýchlosť. Snažil som sa o tom niečo nájsť na nete, ale nič.
Všimol si to už niekto? Vie niekto čo sú to za kamery?
misoft Spýtaj sa Národnej diaľničnej spoločnosti - oni majú pod palcom diaľnice....
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Braňo je offline (nepripojený) Braňo

    Braňo
    sú na nezmyselné pokutovanie zníženia rýchlosti na diaľnici, nakoľko pri znižovaní rýchlosti zo 130 na 80-60 veľmi ľahko veľa vodičov prekročí rýchlosť o 10-15-20 km/h, čo je ľahká korisť pre Políciu.Už som tu písal príspevok, že v Košiciach merajú železničné priecestie, kde je obmedzenie na 30 km/h, policajti sú zamaskovaní za zastávkou a nevidno ich, takmer každý vodič prekročí o 10-20 km/h.

    Kamery na stožiaroch - diaľnica PO - KE

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.