Zavrieť

Porady

PZP - poistovna natahuje?

Dobry den.
Mal som nehodu. Najskor som cakal vyse tyzdna za obhliadkou, nasledne mi prislo rozhodnutie z poistovne o totalnej skode..odniesol som auto do servisu. Vysku som sa zatial nedozvedel. Na moju otazku v infocentre mi povedali ze mi poslali list. Ten mi dorazil o tyzden. Ziadaju v nom vypis z airbagovej riadiacej jednotky. Poslal som ho obratom cez email. O dva dni som sa pytal co sa s pripadom deje. Cez obstrukcie som sa po 3 prac. dnoch dozvedel ze moj email bol posunuty na prislusne pracovisko a odtial mi odpovedali ze pripad je v setreni a ze mne aj vinnikovi nehody zaslali akysi dotaznik..
Ma poistovna pravo takto natahovat cas? Vsetky potrebne veci som odovzdal osobne pri nahlaseni. Preco odo mna vyzaduju vypis z riadiacej jednotky a potom akysi dotaznik? Vsetko postou, aby mi to prislo az o tyzden? Viete mi niekto poradit co mam robit? Som uz mesiac bez auta..
Naposledy upravil MojeMenoJeMilos : 19.12.16 at 09:32
4 komentárov     zbaliť
ivka70 A na co vlastne cakas, ked uz - ako pises - mas vyjadrenie o totalnej skode?
misoft Tipnem si - Kooperativa....
MojeMenoJeMilos wustenrot
misoft Čert ako diabol.....
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    expeeert je offline (nepripojený) expeeert

    expeeert
    Preštuduj si zákon č. 381/2001 o PZP http://www.epi.sk/zz/2001-381
    a podľa toho konaj.
    Odporúčam komunikovať s poisťovňou len písomne (listy - doporučene!), žiadne emaily, telefonáty a pod.
    Do 3 mesiacov to musia ukončiť, takže máš ešte 2 mesiace...
    Bez auta môžeš byť aj po tých 3 mesiacoch, keď ti pošlú len časť nákladov, vynaložených na opravu/kúpu nového auta, ak vôbec niečo pošlú - aj to sa stáva...

    Martuk je teraz online Martuk

    omylný človek, ktorý sa rád nechá poučiť a občas má aj svojský pohľad na vec :-D ...viac Martuk
    ak som to správne pochopil, tak tebe ako poškodenému poslala poisťovňa vinníka lajstro Uplatnenie zo škody z PZP a vinníkovi lajstro Oznámenie škody z PZP. Píšeš, že si všetky potrebné veci doložil. Ak máš kópie, tak nám povedz, čo všetko si doložil, budeme múdrejší.
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    MojeMenoJeMilos Na poistovňu som odniesol vyplnené Oznámenie poškodeného o poistnej udalosti, kópiu TP, kópiu vodičského preukazu a farebnú kópiu správy o nehode.
    O prevzatí týchto dokumentov mám písomné potvrdenie, ktoré som si od pracovníka vyžiadal.

    Poisťovňa mi zaslala Dotazník k oznámeniu o vzniku škodovej udalosti. Jeho obsah je totožný s obsahom Oznámenia, nie je to však oficiálne tlačivo, ale len dokument vytvorený vo worde.
    Teda poisťovňa má:
    1. Správu o nehode
    2. Oznámenie poškodeného o poistnej udalosti
    3. dodatočne vyžiadaný výpis z RJ airbagov

    a žiada tretie tlačivo s tými istými informáciami. Podľa mňa ide o obyčajné naťahovanie času a na žiadosť vyplnenia takéhoto tlačiva nemajú právo. Rád by som však poznal názor ľudí zbehlejších, prípadne nejaké rady ako postupovať ďalej.
    Ďakujem
    Martuk o naťahovanie času ani ísť nemusí, pretože pri hlásení hlásenku spracováva systém a ten nemusí vedieť, čo všetko si doložil, totiž po zaevidovaní systém automaticky a to chcem zdôrazniť, automaticky generuje úvodný list, v ktorom sú všeobecne popísané potrebné doklady (napr. znalecké posudky z dopravy a zdravotníctva, výsluchy a správy z polície, pričom ani jedno z tohto vôbec nemuselo byť a pod.), preto pokiaľ sú v tomto liste uvedené veci, ktoré máš doložiť a ktoré si už doložil, tak tieto body proste ignoruj. Píšeš oznámenie poškodeného, to sa inak nazýva uplatnenie poškodeného z PZP. Čo sa týka tvojho názoru: Podľa mňa ide o obyčajné naťahovanie času a na žiadosť vyplnenia takéhoto tlačiva nemajú právo - k tomu ti poviem nasledovné: aby poisťovňa mohla adekvátne riešiť takéto veci, potrebuje mať všetky dostupné veci a podklady, ktoré potrebuje na riadne prešetrenie tvojej situácie a ver mi, že takýchto dokladov môže byť aj 200 A4!! Z mojej praxe viem, že takéto prípady sa riešia aj niekoľko mesiacov a niekedy, zdôrazňujem niekedy, k vyriešeniu môže byť potreba milión papierov.
    MojeMenoJeMilos To by bolo všetko v poriadku, ak by potrebovali vedieť niečo dodatočné. Oni sa ma však opätovne pýtajú na niečo, čo už majú trojmo a navyše 20 dní. V sprievodnom liste jasne žiadajú o ,,doloženie" údajov, ktoré už skoro mesiac majú na stole. Ak mi totiž prišlo rozhodnutie po par dňoch od obhliadky, ako je možné že prípad znovu šetria?
    ,,Oznámenie o poistnej udalosti" - to je presný prepis názvu tlačiva, ktorého kópiu mám doma a ktorú som spolu s pracovníkom poisťovne náležite vyplnil.
    Martuk tak potom neviem, ešte nám prezraď o ktorú poisťovňu sa jedná
    misoft Potom ti zostáva jedno - zistiť, či Wustenrot je v SAP (Slovenská asociácia poisťovní), ak je, podať tam sťažnosť na ňu https://www.slaspo.sk/18518 (i keď samotná SAP toho veľa nezmôže, ale poisťovňa bude v obraze, že je "sledovaná"), alebo to riešiť právne.
    Ja totiž v postupe poisťovne vidím určité obštrukcie, snahu vyhnúť sa plneniu poistných podmienok.
      zbaliť
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Žabinka a to kde sa píše že je vinník????? lebo ja čítam: a ze mne aj vinnikovi nehody zaslali akysi dotaznik..
    Žabinka a to mínus nie je odo mňa.. pre istotu..
    bubkoch Joooj ja slepy... Rychlo citam a potom to tak dopadne ... Moja chyba
      zbaliť

    PZP - poistovna natahuje?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.