Zavrieť

Porady

pomoc - spojka

čaute,
potrebujem Vašu pomoc. Už hodinu hľadám na internete a nič som nenašla tak sa obraciam na Vás s velikánskou prosbou či ste niekto nepočuli o "SPOJKE NA KOČIAR". O mesiac sa nám v rodine narodia dvojčatá a ja ako budúca krstná mama mám vybrať kočiar a teraz som sa dopočula že existuje nejaká spojka na kočiare, t.z. kúpia sa dva kočiare (klasické pre jedno dieťa) a spoja sa tou spojkou na jeden pre dvojčatá. Kúpiť kočiar pre dvojčatá je dosť veľký problém.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

    ta som to ja :-) Hlinkovx
    skús kuknúť túto stránku
    http://www.predeti.sk/ je tam aj kontakt na predajňu..
    možno ti skôr budú vedieť poradiť...
    net som trošku prebrázdila..a tiež sa mi nič tak narýchlo nepodarilo nájsť..

    AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

    Som, kto som... AlaNR
    Alebo skúste zabehnúť do obchodu, kde ste kočiare kúpili, nech objednajú. Vraj sú na každý typ kočiara iné.
    Kamarátka má dvojtýždňové dvojčatká, kočíky kupovali v Poľsku a spojku im posielali poštou neskôr, lebo akurát na ten typ kočiara nemali pri sebe.

    Inak aj ja pripájam stránku výrobcku kočíkov: www.dema.sk

    daniek je offline (nepripojený) daniek

    daniek
    len pre zaujímavosť - možno má niekto podobný problém - po dlhom a namáhavom hľadaní som našla asi jedinú firmu na Slovensku ktorá Vám takéto spojky vyrobí na akýkoľvek druh a značku kočiara.
    adresa www.kocik.sk ale podľa výrobcu je to nic moc

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.