Zavrieť

Porady

Vypocet mzdy

Prosim nejaku mzdarku o skontrolovanie mzdy za preplatenu a vycerpanu dovolenku...
Po skonceni RD som si vycerpala 1 den dovolenky a ostatnu som si dala preplatit kvoli maximalnej podpore..
Naposledy upravil terezamaria : 08.01.17 at 21:20 Dôvod: vrátenie textu otázky
10 komentárov     zbaliť
veronikasad a čo ti máme kontrolovať ? Kde je výpočet ?
veronikasad Kedy skončila rod.dovolenka a kedy pracovný pomer?
veronikasad Z akého priemerného zárobku si počítala náhradu? Ak za jeden deň čerpania dovolenky máš náhradu mzdy 23.81€, ako môžeš mať za ďalších 15 dní 642.86€?
Aj ten Max.denny výmer.zaklad je počítany z max.VZ roku 2016...( výplata je za január 2017)
veronikasad Príloz výplatnú pasku. Ty končis v januári, nie v decembri
ivka70 a aku mas mzdu definovanu v pracovnej zmluve? a aky tyzdenn pracovny cas?
veronikasad Zuzume, toto sa na Porade nerobí ...
zuzume Ospravedlnujem sa a dakujem za pomoc.
terezamaria Si členka 10 rokov, tak nemaž zadanie otázky a vráť aj tie komentáre, nevadí Ti, že Ti tu odpovedajú a Ty to nakoniec všetko zmažeš?
zuzume Ospravedlnujem sa, ale bolo mi poradene na inej stranke, aj bez provokacnych dotazov..
veronikasad Vidíš niekde provokačné dotazy odomna? Chcela som ti tu výplatu skontrolovať, lebo podľa môjho názoru nebola správna a bez výplatnej pásky to nejde. Odkaz na Google ktorý si priložila bol nefunkčný. Aj tak odpovedám len cez Poradu.
Téma je uzavretá.

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.