Zavrieť

Porady

náklady na ubytovanie - zamestnanci obchod.partnera

Ahojte, chcem Vás poprosit o Váš názor na takýto prípad - klient mi priniesol doklady za ubytovanie v hoteli, toto ubytovanie bolo platene z firemneho uctu, ale ubytovaní tam boli zamestnanci obchodneho partnera. klientova firma a ucet za ubytovanie su z toho isteho mesta, takze o nejakej prac. ceste klientovho zamestnanca sa hovorit neda - s kolegynami sa nevieme zhodnut ci tento pripad zauctovat na 513 resp. norm. na 518?Co by na to povedali danovacky?Poradte poradaci dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Katarína STR je offline (nepripojený) Katarína STR

    Katarína STR
    Prečo ste vy platili ubytovanie za obchodného partnera ?
    Máte to ako povinnosť podľa zmluvy s ním ?

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    zuzula1
    Ahojte, chcem Vás poprosit o Váš názor na takýto prípad - klient mi priniesol doklady za ubytovanie v hoteli, toto ubytovanie bolo platene z firemneho uctu, ale ubytovaní tam boli zamestnanci obchodneho partnera. klientova firma a ucet za ubytovanie su z toho isteho mesta, takze o nejakej prac. ceste klientovho zamestnanca sa hovorit neda - s kolegynami sa nevieme zhodnut ci tento pripad zauctovat na 513 resp. norm. na 518?Co by na to povedali danovacky?Poradte poradaci dakujem
    Ak to ubytko budete fakturovať partnerovi, tak by som to dala na 518, potom fa 602. Ak nie, tak je to reprezentačné 513.

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    Aký je dôvod zaplatenia ubytovania zamestnancov obchodného partnera ?

    zuzula1 je offline (nepripojený) zuzula1

    zuzula1
    No ved , to je ten problem, ked robite v uctovnickej firme a klienti si riesia veci sami, a vy sa musite uz len sami borit s výsledkami tých "rieseni" - nie fakturovat sa to nebude, moj nazor je taktiez na repre, ale kolegyne ma presviedcaju o 518, ze si firma moze pozvat obchod.partnera a ubytovat ho , mne sa to nezda, ja sa priklanam k repre,ubytovanie v zmluve s obchod.urcite podchytene nie je,dakujem za kazdy nazor, cim viac nazorov tym lepsie dakujem

    zuzula1 je offline (nepripojený) zuzula1

    zuzula1
    zaplatili im ho preto lebo inak nechceli príst - no tak mi to bolo reprodukovane / a to su kanadania : ) /

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    zuzula1
    No ved , to je ten problem, ked robite v uctovnickej firme a klienti si riesia veci sami, a vy sa musite uz len sami borit s výsledkami tých "rieseni" - nie fakturovat sa to nebude, moj nazor je taktiez na repre, ale kolegyne ma presviedcaju o 518, ze si firma moze pozvat obchod.partnera a ubytovat ho , mne sa to nezda, ja sa priklanam k repre,ubytovanie v zmluve s obchod.urcite podchytene nie je,dakujem za kazdy nazor, cim viac nazorov tym lepsie dakujem
    Firme v tom pozvaní nič nebráni, ale náklady sú pripočítateľnou položkou k ZD.

    náklady na ubytovanie - zamestnanci obchod.partnera

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.