Zavrieť

Porady

Provízia z kozmetiky

Dobrý deň,
som ešte študentkou ale veľmi ma oslovilo robiť distribútora kozmetiky pre jednú spoločnosť. Nechcem si však vytvárať žiadnu ,,vlastnú sieť", myslím tým mať pod sebou nejaký ľudí a pod. Kozmetiku by som chcela objednávať len pre seba a svojich známych. Chcem sa opýtať ako je to zo zdaňovaním provízie. Za odpoveď vopred ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

    kopretinka
    Podľa správnosti by si mala mať živnosť.Nie je to totiž,ako sa dosť ľudí domnieva,príležitostný príjem,ktorý sa do určitej výšky nezdaňuje.
    (nebudem ti však radiť,aby si to robila ako skoro všetky baby-oni si žiadnu starosť s týmto nerobia...)
    SAMI1709 čiže aj keď budem objednávať výrobky len sebe mám mať živnosť? veď výrobky nebudem objednávať pravidelne ale len keď to budem potrebovať
    kopretinka keď budeš len pre seba,tak samozrejme nemusíš,nemáš predsa živnosť ani na kozmetiku,ktorú si kupuješ normálne v obchode.
    Ale písala si,že chceš rrobiť distribútorku,a na to už živnosť potrebuješ.
    Takže si ujasni,čo chceš.
    mmch,koľko máš rokov?na živnosť musíš mať min.18.

    Provízia z kozmetiky

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.