Zavrieť

Porady

prepadnuta stk na skutri

Zdravím
chcem kúpiť skuter ktorý ma prepadnutu STK.... bude s tým problém?
Naposledy upravil ivka70 : 03.02.17 at 02:25 Dôvod: s tym
Tweety a s?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    dmc je offline (nepripojený) dmc

    dmc
    s prepisom na Dopravnom inspektorate problem nebude.

    ale

    odo dna ako bude skuter evidovany na tvoje meno - je podla zakona povinnost majitela podrobit ho pravidelnym technickym kontrolam v predpisanych lehotach. Pokial je skuter v lehote ked mala byt vykonana STK a po prepise na tvoje meno do 24 hodin nevykonas STK - tak Odbor dopravy na Obvodnom urade ti moze (a aj posiela) pokutu za nevykonanu kontrolu - hoc aj za jeden den.
    Kamilo1 Tak chcem spravit...po prihlaseni pojdem hned na stk...a stk ma uz vraj dlho prepadnutu....preto som rozmyslal ci s tym nebude dajaky problem...pokutu vraj majitel este nedostal...

    Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

    Žabinka
    skús si opraviť názov otázky..
    a k otázke.. nebude s tým žiadny problém, ak hneď urobíš stk po prepise na svoje meno.. pri evidencii na DI neskúma policajt či je platná STK.. to má na starosti OÚ dopravný.
    Kamilo1 ok super dik....
    robovi jednoduchsie bude ked das urobit stk este pred prepisom na seba. Vyhnes sa akemukolvek rieseniu zo strany OU voci tvojej osobe. Inak, pokuta uz moze byt kludne na ceste.

    prepadnuta stk na skutri

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.