Zavrieť

Porady

pozeranie tv cez pc

zdravim.prosiiiim da sa dako pozerat tv cezpocitac ,ktory je prepojeny hdmi kablom?dik za radu.prajem krasny den


a este prosim jedna malickost.....co znamena skratka DVB-C?????DIK
Naposledy upravil celoslav : 03.02.17 at 18:33 Dôvod: BOLA NEUPLNA
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Nedá sa!
    Skôr naopak - pozerať z PC na TV.
    Ak by si však chcel pozerať na PC televízor (správnejšie televízne vysielanie) - PC by musel byť vybavený buď vstavaným tunerom (DVB-T, DVB-C), alebo používať TV kartu (v podstate vložený ďalší komponent do PC, ktorý obsahuje TV tuner), alebo externý (často USB) tuner.
    Alebo využiť iné služby pre sledovanie on-line televízie (napr. Horizon Go a iné), alebo využiť prijímanie signálu od poskytovateľa cez jeho internetovú sieť s jeho STB - tomu sa niekedy vraví IPTV
    DVB-C https://sk.wikipedia.org/wiki/K%C3%A...zne_vysielanie
    Inak DVB je od Digital Video Broadcasting, za pomlčkou T = terrestrial (pozemné), C = cable (káblové rozvody, S = satellite (satelitné).
    Naposledy upravil misoft : 05.02.17 at 15:54
    nunenko alebo mať napr. sat. najlepšie linuxový orijímač s E2 a po sieti streemovať

    Valcake je offline (nepripojený) Valcake

    Valcake
    Antik má VirtuálSTB, ktorý mám stiahnutý do PC, TV je vypnutý a môžem pozerať 11 staníc...stalo sa, že normálny STB zamrzol a nedal sa reštart.,..neviem, či som to dala zrozumiteľne, ale máme provid. Antik, ostatné nepoznám...no ale to nemá nič spoločné s HDMI
    misoft To je tá IPTV.
    Kedysi som ich tiež pozeral.... ale nie cez virtual stb - vedel som ich IP adresy (teda stream) a sledoval priamo cez VLC - i tmu o tom som založil. Potom to odstrihli a prešli na virtual stb.

    Tvaroska je offline (nepripojený) Tvaroska

    :) Tvaroska
    Ja to fakto používam iba naopak takže ak by si to nahodou chcel vedieť tu máš ja mám ten kábel hdmi a robím to takto : ten kábel pripojím do počítača do kolonky vedľa usb a koniec kabla dám do televízora a na televízore dám vstupy (mam magio) tam by malo byť na výber napr.hdmi,avi,hdm2 atd, ja dávam hdmi
    Naposledy upravil Tvaroska : 05.02.17 at 16:16
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    misoft No HDMI do kolonky USB nezapojíš - jedine HDMI - HDMI.
    Tvaroska hej, diki za opravu
    robovi No misoft si si nevsimol, tvaroska to zapaja (povedane jeho zargonom) do kolonky vedla usb. Aj ja mam v notasi vedla kolonky usb kolonku hdmi. Takze asi to zapaja do kolonky hdmi, a nema tusaka, ze je to hdmi.
    Ale, ze to takto zapaja je zadavatelovi otazky prd platne, pretoze mu to nepomoze s jeho problemom.
    misoft Jeho "problém" som mu vysvetlil... možno pochopil, že z telky do PC sa nedá.
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.