Zavrieť

Porady

zakon o rodine

dobry den,vie mi prosimvas niekto poradit ,do akeho zakonnika mozme zaradit zakon o rodine? patri to do obcianskeho zakonnika?pisem PLNOMOCENSTVO na zastupovani na okresnom sude.,ktore musi byt uradne overene.mam vzor kde je napisane ze davam plnomocenstvo v rozsahu prav a povinnosti Obcianskeho sudneho poriadku,obcianskeho zakonnika,jedna sa vsak o zastupovanie v spore o stretavanie s maloletym dietatom.,ktore syn podal pred dvomi rokmi a teraz ide pracovat do zahranicia.ak by medzicasom nahodou prislo nieco zo sudu ,ze sa ma zucastnit pojednavania,tak by som ho zastupovala,aby mu nedali pokutu.dva roky cakal,nic sa nedialo,mozu prave teraz predvolat,preto chcem aby bolo v spnomocneni zahrnuta aj tato oblas zakonnika,co by som tam mala napisat okrem OBCIANSKEHO SUDNEHO PORIADKU A OBCIANSKEHO ZAKONNIKA.dakujem
Naposledy upravil GABEBA : 08.02.17 at 06:53
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    draik je offline (nepripojený) draik

    draik
    Účastník si môže zvoliť zástupcu, a to buď na celé konanie alebo na niektoré úkony. Splnomocnenie sa teda netýka konkrétnych zákonov, ale súdneho konania v konkrétnej veci.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.