Zavrieť

Porady

kupa cez inzerat

dobry den, chcem sa spytat, ak chcem kupit nejaku vec cez bazos, posle mi tovar na dobierku, ale ja to chcem zkontrolovat ci to je to co som si objednal, aby som si bol isty ze to je ono, aby sa nestalo ze zaplatim za nieco ine a uz sa potom pravdy ndovolam
Tweety Otázka?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Jurry je offline (nepripojený) Jurry

    Jurry
    nie nemôžeš si rozbaliť a skúšať balík pred zaplatením

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Zrejme chceš najprv vyskúšať a keđ nebude dobre nezaplatiť? Takto postupovať nemôžeš. Na takýto nákup slúžia kamennė obchody.

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Dá sa...ALE MUSÍŠ to urobiť priamo pred doručovateľom.

    Príklad z jedného eshopu (názov nie je podstatný).

    V prípade akýchkoľvek pochybností odmietnite zásielku prevziať a ihneď nás informujte, aby sme sa dohodli na ďalšom postupe. Prípadne odporúčame prevziať balík a ihneď ho otvoriť pred doručovateľom. Pokiaľ zásielku prevezmete a zistíte poškodenie alebo stratu obsahu neskôr, nemôžeme už vstúpiť do prípadného reklamačného konania medzi Vami a doručovateľskou spoločnosťou. Na neskoršie reklamácie nemôžeme brať ohľad. Ak zásielka žiadne chyby nevykazuje, nie je doručovateľ povinný čakať na otvorenie zásielky. V prípade, že prevezmete zásielku a až po otvorení zistíte, že je jej obsah poškodený, kontaktujte Slovenskú poštu prostredníctvom e-mailu zaslaného na adresu reklamacie@slposta.sk. Reklamáciu poškodenej zásielky je možné uplatniť spätne a to až do 3 dní.
    Pri jednej dôležitejšej zásielke som túto otvoril pred kuriérom a skontroloval obsah.
    Doručovateľovi (všeobecne) je predsa jedno, čo je vo vnútri...on je mimo reklamácie obsahu.
    ------------------------
    Slovenská pošta
    Bod č. 9 Otvorenie zásielky ...strana 15
    Kde sú dané podmienky na otvorenie zásielky.
    https://docs.google.com/viewer?docex...tatny-styk.pdf

    Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

    Terezia13
    nie, nemôžeš, ako by si vrátil tovar - doručovateľ by ti ho otvorený už neprevzal, to je jednoducho riziko nákupu cez inzerát, ani nákup z riadneho e-shopu nemusí byť vždy podľa našich predstáv a naslepo z inzerátu už vôbec nie je záruka
    buchač ...viď môj príspevok.

    nunenko je offline (nepripojený) nunenko

    prďous, táraj, gágaj nunenko
    Vieš, mnohokrát som kupoval cez bazoš na dobierku, a nakoniec ma obabral dego, čo mi mobil dal do ruky. Vyskúšal som ho všetko išlo a zaplatil mu, a prídem domov a nešlo nabíjanie, Slušne vyzerajúci debilko z bazošu to bol.
    Na dobierku som z bazošu kúpil nefungujúce zariadenie, nedalo sa nastaviť. ´Predávajúci bezproblémovo zobral zariadenie naspäť.
    Nič ti nepomôže ak natrafíš na obabrávača.Ak sa bojíš nekupuj cez bazare, ale v obchode so zárukou a dobrými referenciami.
    Niekoľko krát som navrhol predávajúcemu, že nech mi to pošle len tak bez dobierky, a ja mu pošlem peniaze po prebratí balíka. Nikdy nikto nesúhlasil...vlastne je to opačné garde, on musí veriť mne, nie ja jemu. No nikto to nechápe, že nie som podvodník a zaplatím mu aj čosi naviac, čo sa ušetrí na dobierke... Svet sa zbláznil.
    Naposledy upravil nunenko : 09.02.17 at 07:52

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.