Zavrieť

Porady

Odsúhlasenie pohľadávok, ktoré boli zaplatené v januári

Dobrý deň, nájdem niekde v zákone, že sa majú odsúhlasovať aj pohľadávky k 31.12., keď vieme, že boli zaplatené v januári?
Ja som od zákazníka dostala email, že míňam papier a mám si najskôr overiť, či neboli zaplatené v januári a potom mu vypisovať.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Odsúhlasuješ stav k 31.12.. Takže majú tam byť aj také. Ale ja som takéto čerstvo uhradené, teda v momente posielania, už neposielala. Vytlačilia som ich pre seba, založila a poznačila dátum úhrady. Ak ich má partner viac, tak vytlačiť, poslať a poznamenať tie už uhradené.
    Naposledy upravil Tweety : 14.02.17 at 09:59
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Iwett Veď ja som to tiež nikdy neposielala, a kdesi som sa dočítala, že sa majú posielať aj také, tak som tento rok posielala všetky a myslela, že je to niekde v zákone.
    Tweety Mohla si tam dať poznámku uhradená vtedy a vtedy. Lebo k 31.12. ešte nebola ale v momente posielania už áno.
    Soňa K To je dôležité pri významnejších sumách z pohľadu zostatku a pri audite. Alebo pri odberateľovi, ktorý sa nemá k plateniu, si takto potvrdím, že o svojom dlhu účtoval. Niektorí vedia vypisovať, že nemajú faktúru.
      zbaliť

    Odsúhlasenie pohľadávok, ktoré boli zaplatené v januári

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.