Zavrieť

Porady

ako učtovat v Pohode ked mam rozhadzane čisla položiek v učtovnom denniku?

Dobry den.Učtujem prvykrat v Pohode a chcem sa spytat par otazok.Pracujem len s prijatymi fakturami , prijomvymi blockami uzavierkou z ERP a ostatnymi zaväzkami. Aky je postup učtovania? Mam si najskor nahadzat všetky položky do Banky na zaklade vypisov,prijate faktury a zavazky za cely rok.A potom na zaklade blockov z ERP uzavierok a PPD to sparovat s Bankou a Prijatymi fakturami? Jedna sami o to ze v učtovnom denniku mi nesedi poradie položiek čisla mi tam skaču jedno cez druhe. Dakujem za info
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    eva64 je offline (nepripojený) eva64

    eva64
    Dobrý večer, vždy najprv prijaté faktúry a potom párovanie, ak úhrada prevodom tak cez banku, ak uhrada v hotovosti tak cez pokladňu.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Peter8006 aha čize najskor si nahadzem faktury za cely rok...možem aj banku podla vypisov ? a potom na zaklde blockov a uazvierok z erp idem postupne a parujem to s fakturami?
    eva64 áno presne, v účtovnom denníku sa Vám to zobrazí dátumovo
    Peter8006 a poradie blockov musi sediet v kazdej casti? Myslim tym ze Prijate faktury musia byt zoradene ciselne rovnako ako Banka Ostatne zavazky a Pokladna? dakujem velmi pekne...robil som to vzdy kvartalovo po 3 mesiacoch tak to musim asi pcele prerobit.
      zbaliť

    ako učtovat v Pohode ked mam rozhadzane čisla položiek v učtovnom denniku?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.