Zavrieť

Porady

osobný vklad

Ahojte, môžete mi poradiť ako zaúčtovať osobný vklad podnikateľa na účet, lebo sa mi stala taká, vec, že až teraz som zistila, že existuje výpis z VUB v Sk a nemôžem dať výdaj z pokladne a vklad na účet lebo to bolo vo februári, nesedeli by mi dátumy a čísla dokladov, tak by som to dala ako osobný vklad.
ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ALDA je offline (nepripojený) ALDA

    stará mama, matka, manželka ALDA
    sybila3
    Ahojte, môžete mi poradiť ako zaúčtovať osobný vklad podnikateľa na účet, lebo sa mi stala taká, vec, že až teraz som zistila, že existuje výpis z VUB v Sk a nemôžem dať výdaj z pokladne a vklad na účet lebo to bolo vo februári, nesedeli by mi dátumy a čísla dokladov, tak by som to dala ako osobný vklad.
    ďakujem
    Nechápem ako Ti sedí pokladňa. Bud to bol osobný vklad na účet, alebo výber z pokladne a vklad na účet.

    Manual je offline (nepripojený) Manual

    Manual
    sybila3
    Ahojte, môžete mi poradiť ako zaúčtovať osobný vklad podnikateľa na účet, lebo sa mi stala taká, vec, že až teraz som zistila, že existuje výpis z VUB v Sk a nemôžem dať výdaj z pokladne a vklad na účet lebo to bolo vo februári, nesedeli by mi dátumy a čísla dokladov, tak by som to dala ako osobný vklad.
    ďakujem
    No ale potom doteraz Ti nesedel ani stav BV so stavom v PC.

    zuzanar je offline (nepripojený) zuzanar

    zuzanar
    Stav BV je nemohol sedieť keď nevedela ani, že má účet. Ja by som to dala ako osobný vklad na účet.

    sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

    sybila3
    Áno, ja som nevedela, že je založený účet vo VUB v Sk, bol tam len vklad 1000, žiadne úhrady nič, takže som nepátrala, až teraz, keď som hladala úhrady faktúr a zo SLSP neboli robené, tak som pátrala a dopátrala som sa k tomu účtu. Takže teraz potrebujem tam urobiť vklad 1000, poúčtovať poplatky, čo tam boli, úhrady mám už urobené z júnového výpisu, z pokladne predsa nemôžem dať teraz vklad na účet vo februári, keď tam mám účtovaný jún a číslo dokladu napr 250 nemôže byť s dátumom februárovým, keď 249 je s júnovým, aspon podľa mna, preto by som chcela vedieť ako sa účtuje osobný vklad 221300/xxx práveže neviem, čo mám dať na stranu D, lebo osobný vklad som neúčtovala. dík

    zuzanar je offline (nepripojený) zuzanar

    zuzanar
    Ak je to FO, ktorá vedie podvojné tak cez 491. Ak je to PO tak účtovať ako pôžičku firme 365, a potom ju vrátiť. Nedá sa prečíslovať?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.