Zavrieť

Porady

AKonopravit PS 2016?

Ako oraviť PS v 2016, ak som zistila, že v 2015 bola pri úhrade DFA nesprávna predkontácia-iný dodávateľ. DFA je zaúčtovaná správne, uhradená. Teraz mi tú DFA natiahlo do KS 2015 321xxx/702xxx a v PS 2016 701xxx/321xxx. DFA je v skutočnosti uhradená. Ako to vysporiadať?
Naposledy upravil ivka70 : 13.03.17 at 19:24
3 komentárov     zbaliť
Dáša_ no ale to musí byť chyba aj niekde inde - ako bola zaúčtovanaá tá úhrada?
martuľa zaúčtovaná bola správne do spotreby a so správnym dodávateľom,len pri úhrade mi natiahlo iného dodávateľa. Totiž bola asi omylom použitá iná predkontácia, s iným obch.partnerom a tak faktúra, ktorá mala byť vysporiadaná ako uhradená ostala neuhradená, prenieslo mi ju do KS a PS ako neuhradenú,čo v skutočnosti nie je pravda. (neviem, nedomotala som niekoho teraz?)
Dáša_ to ale znamená, že máš potom zle aj tp druhp faktúru, teda toho dtuhého dovávateľa, nie? A že chyba je vlastne v dvoch analytických učtoch 321
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.