Zavrieť

Porady

Ako je to so spotrebnym uverom?

Ahojte,

Mal by som otazku ohladom spotrebneho uveru v banke ci banka preveruje u zamestnavatela ci je klient vo vypovednej lehote alebo nie ak ziada klient o navysenie spotrebneho uveru?

Dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Asi to zavisi od konkretnej banky a od bonity klienta.
    Ak si zada vyplnit potvrdenie o prijme, jeho sucastou je aj odskrtnutie, ci zamestnanec je alebo nie je v skusobnej ci vypovednej dobe a aj to, kedy konci PP na dobu urcitu, ak ma dobu urcitu.
    Ak je klient pre banku dolezity, nemusi nic overovat a staci jej, ze mu na ucet chidi vyplata.
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    danoBA Aha, cize banka si nepreveruje u zamestnavatela klienta ako to s nim je? Ci soc .poistovna ma info uz ked je klient vo vypovednej? Dakujem
    ivka70 banka, ak chce, tak si to preveruje, zamestnavatel jej to potvrdzuje na tlacive, ktore jej ty dodas
    SP nema info o vypovednej dobe
    danoBA Preveruje toibatlacivom? Ide oto ze by som potrwboval navysit spotrebny uver a somvo vypovednej lehote ale hned nastupujem do novej prace a banka to vydi ako problem,preto sa pytam ze keby banku o tom neinformujem ale navysim ho s tym ze pracujem standardne a potom im len oznamim zmenu zamestnavatela
    ivka70 moze si udaje v tlacive aj overovat u zamestnavatela
      zbaliť

    dmc je offline (nepripojený) dmc

    dmc
    Pokial ziskas uver na zaklade nepravdivych udajov je to mozne povazovat (na zaklade vysky skody) za trestny cin podvodu. Z tvojej strany pojde jednoznacne o umyselne konanie. Je pravdepodobne ze pokial to banka neskuma a pri riadnom splacani uveru sa na to nikdy nepride a nebude dovod to riesit ale akonahle by si mal problem zo splacanim uveru - vec vyplava na povrch a nasledky mozu byt "rozne".
    danoBA Uver som uz ziskal a mam prve tri splatky za sebou,ide len o navysenie tohoto uz existujuceho uveru
    dmc mna nemusis presviadcat o nicom... . ty vies. pokial budes udaje uvadzat z nova k aktualnemu datumu tak udaje nebudu zodpovedat skutocnosti....ale je to na tebe...si slobodny tvor

    Ako je to so spotrebnym uverom?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.