Zavrieť

Porady

Napad na podnikanie

Dobry den.
Som z mensieho mesta a byvam v panelaku. Pod panelakom smecmali kedysi potraviny, ale tie skrachivali a priestor je na prenajom teraz. Mam k dispozicii kapital zhruba 10K. A premyslam nad vlastnyn podnikanim. Nevravim ze by som tam spravil opat potraviny, .. skor mi ide o to ze do coho by ste investovali, a tak
Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    profesional je offline (nepripojený) profesional

    Ak chcem robit veci lepsie, musim ich robit uplne inak. Ten kto ma pozna vie, ze ja a konvencne myslenie nejdeme prilis dohromady. ...viac profesional
    Ak ti dá mesto na to súhlas, a susedia tiež, urob tam bordel.
    vicktor ...a aby usetril na pracovnej sile, moze sluzby poskytovat sam.

    jslancik je offline (nepripojený) jslancik

    bez servítky jslancik
    a) potraviny + doplnkový sortiment
    b) rýchle občerstvenie
    c) predajňa pečiva/zákuskov v spolupráci s nejakou pekárňou. Prípadne ísť cez dopekané.
    korela Dopekané sa rovná nezdravé.
    jslancik Nezdravé je aj rýchle občerstvenie. Neriešim zdravotnu, ale obchodnú stránku veci... Okrem toho cca 80 percent pečiva, čo sa predá, sa dopeka.

    kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

    kopretinka
    ak nevieš,v čom podnikať,tak nepodnikaj!
    to je jediná vhodná odpoveď pre teba.
    NIKTO ti tu nedá svoj nápad na podnikanie,ostatné sú len dohady.

    lubko6394 je offline (nepripojený) lubko6394

    Strojár lubko6394
    Dobrá rada nejestvuje. Ani činnosť v ktorej si dobrý ti nezaručí že bude dosť zákazníkov a nekrachneš. 10 000 neznamená nič ak nie si pripravený makať od svitu do mrku a v noci sa modliť aby to konečne začalo šlapať a to za teba zamestnanec nespraví nikdy. A časť z tých 10 000 budeš ešte potrebovať na živobytie do času kým sa uchytíš a začneš zarábať.

    Cobra99 je offline (nepripojený) Cobra99

    muž Cobra99
    Aka je kupyschopnost obyvatelstva v tej oblasti? Mozes tam zriadit napr. výdajnu pre eshopy - Ulozenka, Heurekapoint atd

    Dáša_ je teraz online Dáša_

    Dáša_
    Tak, dnes dal Bičan v 5proti5 jeden podnikateľský nápad - samoobslužná krčma S automatmi na alkohol len neviem, či by na také nechcel licenčné poplatky
    buchač ...a ešte by som pridal do tej krčmy výherné automaty...také, čo by furt len sypali výhry.
    ivka70 Museli by skenovat OP, pri vydaji, aby zabezpecili, ze si capuju len dospeli

    Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

    Terezia13
    to je ťažko povedať, záleží veľmi od toho, či je to na frekventovanejšom mieste, alebo niekde v odľahlejšej časti, čo je dookola aké služby a predajne, dôležité sú príručné priestory, príjazd, porozmýšľať, čo vo vašom meste chýba - napr. rýchle občerstvenie, železiarstvo, predajňa autosúčiastok

    korela je offline (nepripojený) korela

    korela
    Ani raz tu nepadol návrh na výrobu, iba obchod a služby. Odhliadnuc na tvoje priestorové možnosti, upozorním na produkt, ktorý sa, pokiaľ viem, ešte kupodivu na Slovensku nepredáva.
    Kvalitné mandľové mlieko iba v prášku, aj to iba v bioobchodoch. Upriamim však pozornosť na makové kvôli násobnému obsahu vápnika oproti živočíšnemu mlieku.
    Ak sa vezme do úvahy strieborná ekonomika, pribúdajúce potravinové intolerancie všetkého druhu, tak tento produkt má vysokú nádej na úspech, čo sa v CZ už potvrdilo. Doma nestačia pokryť dopyt a už uvažujú nad expanziou na Slovensko. Keďže ide o výrobu z domácich surovín, príde mi to divné, ak nie doslova hlúpe, aby sme čakali na jeho dovoz. Nič by sa nestalo, keby bolo výrobcov i viac. O.i. je sympatické i to, že sa predáva v skle.
    .
    Tereza Soralova Budete predavat Nemleko aj niekde v Bratislave? ☺
    25 březen v 16:50
    Nemléko
    Nemléko Dobrý den, my by jsme na Slovensko dovážet chtěli, nejdříve ale chceme zvládnout distribuci u nás a věřte nám, že našim dojným mandlím by se u Vás moc líbilo! Držme si palce, ať je to co nejdříve ☺️
    https://cs-cz.facebook.com/nemleko/
    http://www.nemleko.cz/

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.