Zavrieť

Porady

4 taktny motor nestartuje na kosacke

Dobry den. Chcem poziadat o radu. Na kosacke nam nestartuje 4 taktny motor kawasaki, problem vznikol ked sme pri cisteni od travy kosacku naklonili na bok viac uz nenaskocila. S istotou sa da povedat ze olej sa dostal asi vsade, da sa to a ako spojazdnit, poradte. Dakujem.
3 komentárov     zbaliť
misoft Ak ju necháš chvíľu stáť - olej aj sám stečie dole.
Skontrolovať sviečku, či nie je zanesená, skontrolovať, či hádže iskru. Kontrola karburátora, či vôbec má v plavákovej komore benzín - ak nemá - naťahať.
Matej333 Sviecku som vymenil za novu ale vsimol som si ze po pocetnych pokusoch o nastartovanie je takmer uplne sucha, karburator bol plny mazlavej hmoty kosacka stala asi 2 roky, vycistil som ho poprefukoval a benzin sa do neho urcite dostal. Rozobral so zatial az po valec vsetko podla mna do valca neprichadza palivo comu by mala zodpocedat aj sucha sviecka...
misoft Pokiaľ benzín nejde - musíš preveriť celú dodávku paliva. Od nádrže až po karburátor - kus po kuse.... Keď bol v karburátore bordel - tak istotne i hadičky a trubky budú zanesené...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    4 taktny motor nestartuje na kosacke

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.