Zavrieť

Porady

Vysoké Tatry - august 2006

Ahojte, nechystá sa náhodou niekto do Tatier v auguste 2006? Možno by nás bolo viac - na mini stretko
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

    Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac Jozef Mihál
    Áno, chystáme sa, navrhujem ministretko v S.Smokovci, prípadne na Hrebienku, alebo Š.plese, dátum upresníme.

    ivet.b je offline (nepripojený) ivet.b

    Taká milá osôbka :-)))) ivet.b
    Moja malickost aj s priatelom sa bude nachadzat 27.08.2006 - 02.09.2006 v Novom Smokovci.

    S21 je offline (nepripojený) S21

    S21
    Ahojte, tak tento víkend vyrážam smer Tatry. Je tu na porade niekto domáci prosím? Práve som natrafila na jeden menší problémik a potrebovala by som poradiť

    DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

    Mama troch dospelých detí DanielaSL
    Ja to do Tatier z môjho konca nemám ďaleko, takže rada sa stretka zúčastním. A už sa na poraďákov teším.

    DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

    Mama troch dospelých detí DanielaSL
    Poraďáci dovolenkujúci v Tatrách čo bude s tým stretkom?

    Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

    ta som to ja :-) Hlinkovx
    Práve mi volala Gabi /S21/, tvrdila, že ju neodfúklo ..ale človek nikde nevie

    kto má záujem a nachádza sa v Tatroch, prípadne má možnosť
    vyskytnúť sa tam...zajtra 10.8.2006 na Hrebienku o 14:00

    Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

    mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac Janka6685
    Tiež idem na dovolenku do našich krásnych Tatier - 18. - 27. 08. 2006. Už sa strašne teším. Hlavne na to, aké bude počasie, lebo pred dvoma rokmi stále pršalo a naopak pred rokom bolo také Lomnické sedlo plné dievčat v plavkách.

    ilona je offline (nepripojený) ilona

    ilona
    Ja som bola v Tatrách celý minulý týždeň a na túru sme mali ideálne počasie,len týždeň ubehne veľmi rýchlo,išla by som znovu,len to nejde.

    EkoMax je offline (nepripojený) EkoMax

    EkoMax
    Vidím, že mnohí z poraďákov milujú Tatry ako ja. A môj manžel nevedel pochopiť, prečo je psychická práca a krása turistikyv Tatrách v rovnováhe. Už to chápe. Od istého času chodíme do Tatier každý rok a vždy tam niečo nové nájdeme. Chystáme sa aj koncom augusta, keď bude predĺžený víked vďaka sviatku, takže budem rada, ak sa budeme môcť pripojit len dajte vedieť, kedy a kde.

    Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

    ta som to ja :-) Hlinkovx
    dnes na Hrebienku o 14:00 je stretko
    účasť odklepli S21, Jozef Mihál
    pridá sa k nim niekto?

    Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

    Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac Jozef Mihál
    Stretko prebehlo k plnej spokojnosti na Bilíkovej chate okolo 12.00, ak nás niekto čakal na Hrebienku o 14.00, ospravedlňujeme sa...

    Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

    mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac Janka6685
    Jozef Mihál
    Stretko prebehlo k plnej spokojnosti na Bilíkovej chate okolo 12.00, ak nás niekto čakal na Hrebienku o 14.00, ospravedlňujeme sa...
    Dobre vedieť...

    ludmilla je offline (nepripojený) ludmilla

    ludmilla
    Ahojte v Porade, práve sme sa rozhodli,že víkend strávime vo Vysokých Tatrách, zajtra chceme výjsť na Kriváň, ale ešte nemáme ubytovanie. Prosím Vás poraďte ubytovanie v okolí Kriváňa.ˇVďaka.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.