Zavrieť

Porady

Ako získam nové číslo domu

Máme 3 poschodový dom s jedným supisným číslom. Ako získať za jednotlivé byty súpisné číslo

doplňam otázku
rodičovský dom som si navýšil o jedno poschodie. Viem ziskať k tomu nove číslo domu? Mame rovnaké mená s osobami na prízemí a problém s poštou komu patrí.
Naposledy upravil veronika 2012 : 06.06.17 at 17:17
5 komentárov     zbaliť
vicktor Predstav si ze v panelaku je 50(?) bytov...
Dáša_ dá sa dom oddeliť aj vertikálne? Alebo iba jednotlivými podlažiami?
vicktor A horizontalne sa ako da?
Ked som podaval ziadost o stavebne povolenie, architekt a projektant nachystali dokumentaciu "rodinny dom s 2 bytovymi jednotkami". Urad to zamietol, pretoze v dome je vnutorne schodiste ktorym su byty prepojene = nie samostatne.
vicktor Aj ja doplnim: v nasej obci su minimalne dva domy kde nadstavovali a maju vonkajsie schodisko, ale nove cislo na domoch nepribudlo.
ivka70 odpoved si dostala uz pred doplnenim otazky, jedna budova nemoze dostat dalsie cislo domu.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

    Mária27
    §4 vyhlášky 31/2003 ktorou sa ustanovujú podrobnosti o označovaní ulíc a iných verejných priestranstiev a o číslovaní stavieb:

    Súpisné číslo sa určuje každej budove.

    Ako získam nové číslo domu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.