Zavrieť

Porady

Otázka ohľadom kúpy jazdeneho auta

Dobrý deň chcem sa spýtať chcem kúpiť ojazdené auto ale neviem ake .. niečo väčšie môže byť kombi alebo suv kazde dva týždne chodím z nemecka tak niečo spoľahlivé aby to nebolo stále v servise .. maximalna cena 14000 ...
Naposledy upravil ivka70 : 04.06.17 at 20:12
misoft Hmmm...... porozmýšľam..... éééééé.... žiaľ, neviem sa ti dostať do hlavy, takže neviem, aký máš vkus....
Hľadaj, hľadaj, hľadač.... pýtaj sa, pýtaj, pýtač... ale tam, kde sú autá.... my do autobazárov nevidíme....
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

    Nandrolon
    Máš 14 000 eur a rozmýšľaš jazdenku?
    Išiel by som do nového. Ak kúpiš hocijaké nové, tak 5 rokov okrem benzínu a oleja si bez investícií. Ak kúpiš jazdenku HOCIJAKÚ, priebežne investuješ, nakoľko dosť jazdíš...
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    gajdy47 Za 14000-15000 nové auto nekúpis
    vicktor Zalezi na narokoch kupujuceho a definicie "auto".
    lujza.j Dobre je ujasnit si ake auto-velkost realne potrebujes...alebo ake chces....a potom kolke auto v rodine.... v akej vybave-ake mas naroky....u mna tri auta roznej velkosti...realne by kazdemu stacilo "mini"...lebo iba sofer a vzduch sa vozi
    Ja ak na tvojom mieste...dolozim a kupim nove
    Nandrolon Radšej sa budem voziť v novom peugeote, renaulte a podobných autách /nehovorim v tom najmenšom šprtku/ a prdkať do novej sedačky min. 5 rokov bez investovaného eura, ako sadať do nejakého vychrochtaného VW a pod., kde už niekoľko ľudí do sedačky prdelo 5 a viac rokov a na tachometri 3-5 x zemeguľa po rovníku.
    Nič osobné.....
    Sú to tvoje prachy a je na Tebe za čo si ochotný ich zaplatiť. Ja som túto dilemu riešil 4 roky späť a neľutujem. Mal som predtým už niekoľko áut /na jednej jazdenke som odjazdil 8 rokov ale to bol ešte poctivý diesel, ale musím povedať len jedno. 4 roky jazdenia "bez stromčeka" s vôňou novoty urobí svoje...
    lujza.j No ...ale VW mat...je diagnózaVW pozitiv aj sa tak chovaju na ceste...."zmizni z cesty lebo ja mam vw a ty hovno"...vona novotyjezisi..toto teraz pocuuvam....
    Nandrolon A do každého auta, zvlášť francúza treba dokúpiť ešte 2 kvalitné ručné taktické svietidlá s vysokým počtom lumenov, a aspoň jednu čelovku! Nie je odveci mať v príručnej priehradke aj celokovové taktické pero s wolfrámovým hrotom :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))
      zbaliť

    Otázka ohľadom kúpy jazdeneho auta

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.