Zavrieť

Porady

Čo to rastie?

DSC_2052.JPG  
DSC_2050.JPG  
DSC_2051.JPG  
DSC_2048.JPG  
1/1
Neviem ani odkiaľ, a ani odkedy sa mi to v záhrade nabralo, len sa mi to plazí z trávy po chodníku.. Čo je to?
Usporiadat
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Ake velke to ma listocky? Nekvitne to na modro?
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

arizona
Ake velke to ma listocky? Nekvitne to na modro?
niektoré listy sú veľké asi ako dlaň, plus má tie korienky, ktorými sa prichytáva o podklad.. kvety ešte neviem akej sú farby, ale vyzerajú svetlej, skôr béžovej.. zajtra pozriem lepšie..
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Mám pod balkónom naležato a husto kryje zem v niekoľkých vrstvách. Neviem či to je, alebo nie je pavinič - psie víno. Na jeseň listy chytajú pleseň. Mám ho pod kontrolou a často režem, lebo v momente sú šľahúne omotané okolo blízkych kríkov. V jeseni zrežem úplne. Raz som ho dvihla nech sa ťahá hore po zábradlí ako fazuľa, kvety má podobné baze. Bolo to pekné, ale balkón bol lepkavý. lákal hmyz. Bobule nemám.
Ak potrebuješ niečo zakryť, tak to nechaj a kontroluj,
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Pavinic to urcite nie je.Mam aj troj,aj patlalocny,ale toto nie je ono.

Zabinka, pozri obrazky,mozno to je chmel.Je ich vela druhov...https://www.zahrada-cs.com/forum/vt/...mulus-lupulus/

Nema to take drobne stetinky, ktore sa lahko prichytavaju na saty? Podobne ako lipkavec?
0 0
bodliak bodliak

bodliak je offline (nepripojený) bodliak

U nas sa tomu hovori divy chmel, ale ci je to spravny nazov, neviem.
0 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
Ani pavinic, ani chmel, ma to puky na stonkach, co tie menovane nemaju a tie sa ovijaju, neplazia.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať