Zavrieť

Porady

Otázniky namiesto písmen

Neviem, ?i je problém len u m?a, ale teraz ve?er som si v?imla, ?e namiesto písmenok s mäk?e?mi mám len otázniky.

Máte aj ostatní takýto problém?
Alebo som problémová iba ja?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    heja3 je offline (nepripojený) heja3

    heja3
    Ja zase nemôžem formátovať. Ani smejkov nemôžem dávať. Písmo mám v nastaveniach preškrtnuté. Robí mi to asi 2 mesiace, neviem to opraviť. Kto mi pomôže?

    atramka je offline (nepripojený) atramka

    atramka
    Richard, nemôžeš nám prosím pomocť??? Alebo to vysvetliť???
    Radi sa poučíme :-)

    Richard je offline (nepripojený) Richard

    admin Richard
    Prosím o strpenie, bude to dané do pôvodného stavu...
    Chyba je na strane servera určite nie vo vašom prijímači :-)

    ďakujem
    Richard

    Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

    Zuzka
    Richard prosím Ťa, neviem prečo, ale neprichádzajú mi SS. Odposlať môžem ale ak mne niekto napíše, tak mi nepríde. Kde môže byť chyba? Skúšali sme to viackrát, schránku mám takmer prázdnu.
    Ďakujem.

    bezradná je offline (nepripojený) bezradná

    knihomol I. stupňa bezradná
    Ja som sa pre istotu už od rána nevedela prihlásiť, no koho by to napadlo, že miesto á mám napísať ? Normálne som si myslela, že som tu dostala padáka

    alušik je offline (nepripojený) alušik

    alušik
    bezradn?
    Ja som sa pre istotu už od rána nevedela prihlásiť, no koho by to napadlo, že miesto á mám napísať ? Normálne som si myslela, že som tu dostala padáka
    Tak týmto spôsobom ma naozaj "neosvietilo"... Vďaka. Skúšala som všetko možné, len nie otáznik.

    Paľka je offline (nepripojený) Paľka

    Paľka
    bezradn?
    Ja som sa pre istotu už od rána nevedela prihlásiť, no koho by to napadlo, že miesto á mám napísať ? Normálne som si myslela, že som tu dostala padáka
    Ja som si myslela, že som niečo "prešvihla" tak ma jednoducho odstavili. Ty brďo... to bola bezradnosť. Tak som rada , že to nie je tak.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.