Zavrieť

Porady

treba niekde nahlasovat zmenu v Zmluve o vykone funkcie konatela?

ahojte, ked je raz uzavreta zml. o vykone funkcie konatela na nepravidelnu odmenu, bola o tom spisana Zapisnica o valnom zhromazdeni sro a ta zapisnica bola i sucastou dokumentov pri zakladani spolocnosti (takze ju ma k dispozicii sud) a chce sa tato zml. zmenit na bezodplatnu cinnost konatela, treba to zase posielat na sud? Kontroloval by to niekto? lebo v uctovnictve nebude ziadna odmena uctovana...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Pepete je offline (nepripojený) Pepete

    Pepete
    Akekolvek zmeny, ktore nastanu v zakladatelskej listine je idealne zaslat na ORSR. Druha otazka je, ci v danej spolocnosti si sam konatel. V priade, ak ste viacero, tak to moze hrat v neprospech spolocnosti, nakolko by si mohol spolocnost stihat za nevyplatenie dohodnutych odmien, pokial by ti na nu vznikal narok. Alebo sa informuj priamo a zdarma na Podnikateľské poradenstvo, co je organizacia, ktora robi suuport firmam. Ale podla vsetkeho to bude tak, ako som ti to napisal.
    shmoulinka dik, konatel je len jeden, idem na matersku (zaroven som na TPP v inej firme) a vlastne mi netreba platit ziadne odvody vo vlastnej sro..len som to predtym nedomyslela

    treba niekde nahlasovat zmenu v Zmluve o vykone funkcie konatela?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.