Zavrieť

Porady

Poznáte niekto túto rastlinu?

Vysadila som v záhrade nejaké letničky, myslím že to sú klinčeky. Vyrástla mi medzi nimi nejaká zvláštna rastlina, ktorú nepoznám. Možno to bude nejaká burina. Rastie veľmi rýchlo, riadne prerástla spomínané letničky. Najskôr som ju chcela vytrhnúť, ale bola som zvedavá čo z toho vyrastie. Pripájam aj foto, ak niekto poznáte čo to je budem vďačná. Dúfam, že sa mi podarí pridať foto, ešte som to nikdy neskúšala.
IMG_2067.JPG  
IMG_2068.JPG  
IMG_2073.JPG  
1/1
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

    Dáša_
    ja by som tipovala láskavec. Ale na 100% nie som si istá
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    bettylou ba, môže byť, hoci ja mám fialový (amarant), ten tak rýchlo rastie
    Dáša_ na jeseň je to celkom efektné. Teda, mne sa to páči Také zaujímavé, aj do váz sme to nakoniec dávali
    bettylou my zajacom, lebo vymlátiť a vysušiť je to v domácich podmienkach náročné na čas
    Mikae áno, máš pravdu, dala som si ten názov do googla a najviac sa mi to podobá na láskavec metlinatý alias amaranthus cruenthus... Tam navrchu mu už raší niečo také chlpaté, ružové - tak uvidím čo z toho bude
      zbaliť

    Poznáte niekto túto rastlinu?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.