Zavrieť

Porady

inštalácia reklamných panelov (konštrukcií) a DPH

Dodávateľ nám ako subdodávku vyfakturoval výrobu konštrukcie reklamného panelu. Naša spoločnosť vyfakturovala zákazníkovi mesh, kovovú konštrukciu a montáž s dopravou. Je to bežný reklamný panel, ktorý máme možnosť vidieť pri cestách. Podľa stavebného zákona je to stavebná konštrukcia pevne spojená so zemou alebo upevnená strojnými súčiastkami alebo zvarom o pevný základ na zemi, alebo........ Prehľad činností zatriedených podľa ŠKP podľa činností (CPA) uvádza pol.č.170 Inštalácia reklamných panelov (konštrukcií) na stavbe. Ako tomu mám rozumieť, keď panel je sám o sebe stavbou, Podľa položky CPA má byť ešte na inej stavbe (napr. na budove)? Až v tomto prípade sa jedná o prenesenie daňovej povinnosti podľa § 69 ods. 12 písm. j)? Ďakujem za odpoveď.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    zanetka68 Ok. Avšak položka 170 CPA hovorí "Inštalácia reklamných panelov (konštrukcií) na stavbe, tzn. v preklade stavebného zákona "reklamná stavba na stavbe". ???
    zanetka68 Tento článok som čítala. Kde sa nachádza odpoveď na moju otázku? Vďaka.

    inštalácia reklamných panelov (konštrukcií) a DPH

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.