Zavrieť

Porady

Operácia bedrového klbu

Po operácií bedrového mám dlhšiu operovanú nohu o 2 cm. Predpísali mi podpätenku na zdravú nohu- vložka do topánky, aby sa nohy vyrovnali. Mne to nemuselo byť. Čo s tým, poraďte?
3 komentárov     zbaliť
ivka70 Co znamena : Mne to nemuselo byť?
brezincanka čo to znamená? ja by som nemusela platiť za poukazy ak by nohy boli rovnaké, ktoré mi predpíšu na vyrovnanie obuvi či podpätenky do všetkej obuvi-čižmy, botasky, šľapky a pod.
ivka70 medicina nerobi zazraky a na milimetre presne tazko odoperuju taku narocnu operaciu, co chces reklamovat a ziadat, nech ti ju teraz o 2 cm skratia?
tie vlozky ti chrania zdravy klb a chbticu, aby si ich nadmerne nezatazovala krivym chodenim .... takze co s tym - pouzivat ....
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    " Čo s tým ? "

    Podľa všetkého asi chodíš vcelku v pohode, len tá vložka robí problém.
    Buď rada, že je to tak.
    Ak nemusíš používať nejakú oporu-bakuľu, tak predsa fasa...
    Nie jeden behá z francúzkou barlou, prípadne aj dvoma...tí v lepšom stave už len bakuľku. No sú aj takí, čo skončia na vozíku.

    Tak nerieš nejaké poistky a iné blbosti...užívaj chôdzu, pokiaľ môžeš.
    brezincanka super rada, ja viem kde položiť vložku, ale čo ak nebude treba robiť druhú nohu, alebo tiež nebude presný meter pri druhej nohe???myslela som či môžem žiadať napr. zo životnej poistky a pod.
    bodliak My o tvojich poistkach netusime, pozri zmluvu a male pismenka.
    Chobot Ak máš poistené trvalé následky chirurgických zákrokov, tak áno. Ale trvalé následky sa zvyčajne poisťujú iba z úrazov. Obávam sa, že takú poistku, ktorá by také niečo kryla asi nebudeš mať.

    Operácia bedrového klbu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.