Zavrieť

Porady

Dobrovolne vyradenie z evidencie uchádzačov o zamestnanie

Dobrý den,chcem sa spýtat,či mám na niečo nárok,ak sa dám dobrovolne vyradit z evidencie uchádzačov o zamestnanie z OuP
6 komentárov     zbaliť
ivka70 Mas narok zacat pracovat.
Ci o aky narok ti ide? penazny, duchovny, ludsky, mensinovy, narok na slobodu, .....
zuzankanitra starám sa 24hod o imobilnu mamu po amputácii noh a nakolko nemám nárok na opatrovatelské,som v hmotnej nudzi pretože mi je mamina prednejšia ako robota,v ktorej som skončila kvoli nej.
veronikasad Poberas dávku v hmotnej núdzi? Prečo nemáš nárok na opatrovateľský príspevok?
ivka70 ale to treba doplnit, z tvojej otazky vobec nie je jasne, co sa chces dozvediet
poberas alebo poberala si aj podporu v nezamestnanosti? preco nemas narok na ten opatrovatelsky?
zuzankanitra podporu som vybrala a opatrovatelsky mi nepriznali kvoli ocinovi,lebo má vysoký dochodok,on je tiež onkologicky pacient tak sa v podstate staram o oboch rodičov
zuzankanitra ano,poberám davku v hmotnej nudzi
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    Ako poberateľ dávky v hmotnej núdzi nemusíš byť evidovaná ako uchádzač o zamestnanie. Len tie potrebné hodiny si musíš aj tak odpracovať.
    zuzankanitra a ako sa mám odhlásit,alebo aké podmienky su tam?
    mari2x Opýtaj sa na UP
    ivka70 24.08.17 14:47 priradil do Porady

    Dobrovolne vyradenie z evidencie uchádzačov o zamestnanie

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.