Zavrieť

Porady

Ako pribrať???

večná optimistka
Prosím o radu, či nemá niekto skúsenosť s tým ako mám pribrať. Podotýkam, že jem v kľude aj večer o 10. hod vyprážané hranolky. A chcela by som pribrať aspoň 4-5kg. Chorá nie som,všetky výsledky mám v poriadku a napchávam sa celý deň. Len v tomto teple mi to robí trochu problémy.
Usporiadat
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

dada111
Prosím o radu, či nemá niekto skúsenosť s tým ako mám pribrať. Podotýkam, že jem v kľude aj večer o 10. hod vyprážané hranolky. A chcela by som pribrať aspoň 4-5kg. Chorá nie som,všetky výsledky mám v poriadku a napchávam sa celý deň. Len v tomto teple mi to robí trochu problémy.
možnu tu niečo nájdeš:

http://www.porada.sk/showthread.php?...ight=pribra%BB
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
dada111 dada111

dada111 je offline (nepripojený) dada111

večná optimistka
Prepáč ale nenašlo mi túto tému cez vyhľadávač. A dakujem pekne
0 0
blcha blcha

blcha je offline (nepripojený) blcha

Ja Ti darujem tých mojich 5 - kg (aj viac krát)!

Ale teraz vážne!
Prečo chceš pribrať? To sa chceš ovešať tukom? Ja by som na sústredila na výstavbu svalovej hmoty. Ak to má "pribúdať", tak rozhodne cviky typu posilňovňa. Krátko a intenzívne. Sval je ťažší ako tukové tkanivo, takže na váhu priberieš rýchlejšie, ako keby si pribrala jedlom rovnaký tukový objem.
Problém bude zrejme aj v strave. Ak si ten typ, cez ktorý jedlo iba "prebehne", ťažko dosiahneš kvality Haliny Pavlovskej. Odporúčam vlákninu - suché ovsené vločky pred raňajkami (asi lyžicu - dve), vláknina pôsobí ako piest, ktorý sa posúva svojou rýchlosťou a tak čo sa ponáhľa zabrzďuje a čo sa vlečie, popoženie. Navyše očisťuje steny čriev od hlienov a tak spôsobí ľahšie vstrebávanie živín do Tvojho štíhleho telíčka.
Ak to berieš veľmi vážne, obráť sa na odborníkov - lekárov špecializujúcich sa na výživu a trénerov. Ozaj, nemá Dr. Bukovský svoju stránku? Isto by vedel poradiť lepšie.
Nech ťa potešuje aspoň to, že my ti tie hranolky o desiatej večer závidíme!
0 0
tiny77 tiny77

tiny77 je offline (nepripojený) tiny77

z malickosti sa sklada svet. ...viac
blcha
Ja Ti darujem tých mojich 5 - kg
Nech ťa potešuje aspoň to, že my ti tie hranolky o desiatej večer závidíme!


presne tak!
0 0
Lucka F. Lucka F.

Lucka F. je offline (nepripojený) Lucka F.

mne hovorte...vsetci si myslia, ze mam anorexiu...pri mojich 177 cm vazim len 52,5 kg. O dva tyzdne idem na dovolenku a tam mi mozu ratat rebra. Pohyb mam, jem za dvoch...tak uz fakt neviem.
0 0
Dada Dada

Dada je offline (nepripojený) Dada

Cvičiť, cvičiť, cvičiť. Mám rovnaký problém ako ty. Aj keď moje miery sú o niečo "vyššie" mám 180cm a 60kg. A ako som začala cvičiť, moja hmotnosť išla hore, cítim sa lepšie a váhu mám stabilnú. A tiež nemám problém zjesť po večeri bonboniéru na posedenie. :-))))
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
Dada
bonboniéru na posedenie. :-))))
Dadi..tak to ti neverím ešte tak kúsok z tej bomboniéry ...bo na to fakt nevyzeráš
0 0
Lucka F. Lucka F.

Lucka F. je offline (nepripojený) Lucka F.

aaa...Dada...kazde rano zbieram okolo postele papieriky zo sladkosti...tak asi vsadim na to cvicenie...)
0 0
dadia1 dadia1

dadia1 je offline (nepripojený) dadia1

bože ženy !

a ako schudnut?????????? nemam problem pribrat. ale ako zhodit???
to je problem.
0 0
kalkulka kalkulka

kalkulka je offline (nepripojený) kalkulka

pracujem v spoločnosti, ktorá sa zaoberá strojárskou výrobou, ktorú takmer všetku expotrujeme do krajín EÚ ...viac
A nemáš náhodou nejaký zdravotný problém? Nebola si náhodou na vyšetrení?
Aj pri zvýšenej činnosti štítnej žľazy nemôže človek pribrať. Nehovorím, že to musí byť práve tvoj problém, ale chcem iba upozorniť, či nemáš náhodou aj nejaké zdravotné problémy. No fakt to nemusí takto byť. Ja som tiež bola niekedy štíhla ako ihla, niekedy som si pripadala, že mi asi treba na všetky nohavice a sukne nabiť klince v páse, vždy mi to tam bolo veľké. Jedla som aj o polnoci a nič. Teraz mám 40 rokov, nikdy v živote som nedržala žiadnu dietu
pribrala som sama od seba zo 45 kíl na 61,5, čo podotýkam ani neviem ako sa to stalo. Proste prešiel čas a sama od seba som pribrala a nerobila som vôbec nič preto. Teraz mám 53 kg. A povedala by som, že je to ideál. Nikto mi nechce ani veriť, že som v živote nedržala žiadne diéty. Tak ani tebe by som neradila ktovieaké priberanie. Prirodzene priberieš aj vekom. A teš sa, štíhly ľudia vyzerajú mladšie. Ale ak chceš pribrať pár kíl poinformuj sa o tzv. výživnej diéte. Je to niečo také, ako papať smotanové omáčky, vysokokalorické jedlá, ale nie nezdravé! Doporučila by som kombináciu potravín presne opačne ako pri oddelenej strave. Tak prajem tých pár kíl naviac, ale fak iba pár. Neviem koľko máš rokov, ale predpokladám, že isto menej ako ja. Ak je to tak, tak ti odporúčam to, čo som napísala. Možno to troška oblejšie telo je krajšie, estetickejšie. Veď možno to poznáš, jedna naša ľudová humoristka hovorila: "Veď naši chlapi sú neni psi, na kosti neletia."
0 0
Johanka Johanka

Johanka je offline (nepripojený) Johanka

dada111
Prosím o radu, či nemá niekto skúsenosť s tým ako mám pribrať. Podotýkam, že jem v kľude aj večer o 10. hod vyprážané hranolky. A chcela by som pribrať aspoň 4-5kg. Chorá nie som,všetky výsledky mám v poriadku a napchávam sa celý deň. Len v tomto teple mi to robí trochu problémy.
Doporučujem cvičenie, ale vyvážené a pod odborným vedením, aspoň pre začiatok.
K tej strave - nejedz "somariny". Hranolky, bonboniéry .... strava nie je len o tom, že nepriberieš, nezdravé je to tak či tak .
0 0
sluh sluh

sluh je offline (nepripojený) sluh

Skús bunkovú výživu ShapeWorks, poznám dva prípady, ktorým veľmi pomohla
0 0
jananov jananov

jananov je offline (nepripojený) jananov

sluh Pozri príspevok
Skús bunkovú výživu ShapeWorks, poznám dva prípady, ktorým veľmi pomohla
No skvelé, ďalší dealer na Porade.
Naposledy upravil jananov : 18.02.07 at 11:56
0 0
sluh sluh

sluh je offline (nepripojený) sluh

Asi ťa sklamem, ale nie som dealer...
0 0
jananov jananov

jananov je offline (nepripojený) jananov

sluh Pozri príspevok
Asi ťa sklamem, ale nie som dealer...
Áno, a preto si založil túto tému:
http://www.porada.sk/t43849-nova-koz...nnej-baze.html
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
sluh Pozri príspevok
Asi ťa sklamem, ale nie som dealer...
A prečo potom tá skrytá reklama?

Pre zadávateľku otázky - úprimne, ale závidím ti tvoj problém!
No a teraz budem čakať, čo na bylinnej báze ponúkne nám s opačnými problémami?!
0 0
bobo1 bobo1

bobo1 je offline (nepripojený) bobo1

Moja známa mala tento problém ( ja skôr opačný ) a veľmi ale veľmi jej pomohlo papanie plnotučného práškového mlieka - a je to vraj aj chutné.
0 0
taťko taťko

taťko je offline (nepripojený) taťko

Môžeš skúsiť vitamíny a magnézium, kalcium. Prípadne výťažky z rastlín napr. z jačmena, v predajny zdravá výživa a občas kvalitná masáž. pa
0 0
janka.janka janka.janka

janka.janka je offline (nepripojený) janka.janka

ahoj, ja som dlho bojovala s podobnym problemom, a doteraz jem velmi vela a vysledky mam v normale.. aj u endokrinologa som bola a nic mi nenasli. Zrejme mas taky metabolizmus ako ja, niekedy som vtipkovala, ze mam pasomnicu.
Teraz uz som ok, mam podvahu, ale rebra mi uz nenaratas.
Ja som sa prihlasila do posilky a pravidelne som tam chodila, treba jest vela chudeho masa a dobrej stravy .. hranolky aj sladkosti si mozes dat, ale pre organizmus vela dobreho nenarobia.. potrebujes nabrat svalovu hmotu a nie tuky, aby si uz teda aj vyzerala dobre a nie "roztrasene"
V ktorejkolvek posilke Ti budu vediet urobit zakladny program, ktory budes pravidelne cvicit, netreba to prehanat ale cvic pravidelne. Drzim palce, snad Ti to pomoze ako mne!
0 0
jankapetkova jankapetkova

jankapetkova je offline (nepripojený) jankapetkova

konecne ma niekto podobny problem - ako pribrat?! , vsade len o dietach, ale ze existuju aj ludia, ktori potrebuju pravy opak to si len malokto uvedomuje, rada typu - ved sa najedz nefunguje rovnako ako jej protipol : nezer a schudnes !!!

zdravim vsetkych, ktori by potebovali par kg navyse....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať