Zavrieť

Porady

doklad o zaplatení dobierky na pošte/u poštárky

je pošta povinná tento doklad vystaviť? resp. je ešte do účtovníctva potrebný? stretávam sa s tým, že je problém sa k nemu dostať či už na pošte alebo od poštárky, ktorá dobierku prinesie...
kn-alka podľa mne nie je problém u poštárky, ale že dotyčný si ho nepýta
Žabinka poštárky obvykle nenosia pri sebe potvrdenie o platbe, moja skúsenosť.. ale keď som pýtala, že to potrebujem, nebol problém že mi to na druhý deň doniesla.. ale už sa mi aj stalo, že som si išla pýtať na poštu, a tam mi potvrdenie dali.. akurát, že som sa trochu prešla..
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    evuš je offline (nepripojený) evuš

    evuš
    Nakoľko pošta, či poštárka príjma hotovosť, je povinná doklad o úhrade vystaviť...
    Siuzi pošta stále nevydáva doklad o zaplatení dobierky, vraj len na požiadanie, obvykle zabudneme, ked preberáme balíček, že treba aj doklad o zaplatení pýtať , čo je podľa mňa blbosť, to ako keby ste si v obchode mali pýtať blok ...

    doklad o zaplatení dobierky na pošte/u poštárky

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.