Zavrieť

Porady

Strešné okná

Dobrý deň,potrebujem info-sused oproti cez cestu,prerába starší dom,robí si obytné podkrovie,dáva aj strešné okná,(zatiaľ len 1 osadil) takže môj dvor bude mať ako na dlani.Je to v poriadku?Ďakujem za odpovede.
ivka70 cez stresne okno nevidim ani k susedovi, ktory ma dom hned za plotom, to fyzicky nejde ....
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Sused oproti cez cestu.... teda pozemky priamo nesusedia.
    Najskôr bude vidieť tú cestu - tvoj dvor ho nebude zaujímať.
    Takže - nech si robí.....

    A len tak na okraj - prejdi sa po okolí a uvidíš, koľkí to takto majú urobené....a nejaké výhľady na niečí dvor neriešia.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    lujza.j Stresne okna su v podkrovi vo vyske oci?
    Kukumberk Ďakujem za odpoveď.
    Kukumberk Ok. Ďakujem za odpoveď.
      zbaliť

    lapejko je offline (nepripojený) lapejko

    živnostník remeselník lapejko
    V nejednom meste sú paneláky v tesnej blízkosti rodinných domov, z tretieho, či šiesteho poschodia vidno až do pivnice...tí na lietajúcich padákoch fotia zoomom čo chcú a o malých dronoch s tichými vrtuľkami ani netušíme, že stoja nad nami a vysielajú online...teper taki svit...
    Kukumberk Ok,ďakujem za odpoveď.

    vicktor je offline (nepripojený) vicktor

    ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac vicktor
    Ak chcem vidiet zo stresneho okna k susedovi na dvor, musim riadne natiahnut krk, nevydrzal by som pozorovat ani pol minuty. Ale iba k jednemu, druhy ma tuje a vidim len tie.
    Cez cestu hadam vidi dom, nie dvor.
    Oproti nam tiez prerobili starsi dom - zobytnili podkrove a osadili 4 stresne oka. Mna veru nenapadlo to co teba.
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Kukumberk Vidieť sa ku mne dá,lebo ja bývam pod cestou a spomínaná stavba je nad cestou.Ďakujem za odpoveď.
    vicktor Cez stresne okna vidiet v prvom rade nahor, potom aj vodorovne, ale nadol tazko. To ze sused je vyssie mu este stazuje vyhlad nadol. Ty co mas pri ceste na hranici pozemku? Hadam nie bazen a lehatka. Predpokladam ze mozno predzahradku, potom dom, az potom dvor (s bazenom ci bez) az za domom. Ha?
    Skor ta mozu sledovat bocni susedia z poschodia, nie ten odnaproti.
    Vsak mozes dat k ceste nejaky zivy plot.
    Kukumberk Mám dom-dvor, veď sa pýtam slušne.Ďakujem
    ivka70 nema sancu vidiet zo stresneho okna na dvor, ktory je este aj po urovnou cesty, nepanikar
    vicktor Mas dojem ze si dostal neslusne odpovede?
    Tak je to nespravny dojem.
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.